Podcast #9 – Poslechněte si, proč je PURE SLIMM Formule 1 v hubnoucím segmentu

Podcast #9 – Poslechněte si, proč je PURE SLIMM Formule 1 v hubnoucím segmentu

Trápí vás přebytečná kila, která nemůžete zhubnut? Chcete si vychutnat dovolenou all inclusive a zároveň nepřibrat? Čekají vás rodinné oslavy, kde nemůžete říci ne? Nebo jen chcete skvěle vypadat do plavek? Potom rozhodně potřebujete Nutraceuticals PURE SLIMM. Že nevíte, co to znamená? PharmDr. Lucia Havlíková Vám vysvětlí, co si pod tímto pojmem představit.

V podcastu se také dozvíte, proč většina hubnoucích kúr a doplňků stravy nefunguje. A proč jsme přišli s doplňkem stravy na hubnutí i MY. PURE SLIMM je na míru natitrované nutraceutikum, které Vám podrobně vysvětlí PharmDr. Lucia Havlíková.
Věděli jste, že když chcete něco měnit, je dobré pracovat na všech fyziologických úrovních? Proto je PURE SLIMM dvousložkový produkt. SLIMM 001 bojuje s tuky, které již máte a SLIMM 002 s tuky, které hodláte sníst. Dozvíte se, proč kapsle (SLIMM 001) doporučujeme pouze dopoledne a drink (SLIMM 002) je dobré vypít okamžitě po zamíchání.
Lucka s Líbou Vám také prozradí, jak funguje program PURE SLIMM v praxi a kolik je možné s ním zhubnout. PURE SLIMM je převratný doplněk stravy, protože během kúry nezažijete stres ani pocit hladu, hubnete přirozeně, bezpečně a nezpomaluje se Vám metabolismus. To zní skvěle, že?

PURE DISTRICT, Budečská 11, Praha 2, otevřeno PO až PÁ od 10.00 – 18.00 hodin, www.puredistrict.cz, www.kombe.cz

PS: Už jste slyšeli náš úplně první podcast, jak to všechno začalo? V dalším podcastu se dozvíte, že není ženšen jako ženšen. A že rozdíl mezi konvenční a přírodní kosmetikou je hodně velký. Prozradíme Vám také, jak pečovat o pleť, aby byla krásná, zdravá a bez vrásek a bez pigmentových skvrn i když nosíte roušku. V podcastu č. 7 PharmDr. Lucia Havlíková zodpoví dotazy týkající se KOMBE. Poslechněte si také, proč je alfou a omegou správná hydratace pleti.