PURE SLIMM hubnutí a detox (3 měsíční kúra)

Trápí vás přebytečná kila, která nemůžete zhubnut? Chcete si vychutnat dovolenou all inclusive a zároveň nepřibrat? Čekají vás rodinné oslavy, kde nemůžete říci ne? Nebo jen chcete skvěle vypadat do plavek? Potom rozhodně potřebujete Nutraceuticals PURE SLIMM. Nutraceuticals znamená doplněk stravy s klinicky prokázanými účinky. PURE SLIMM je určen nejen pro osoby, které potřebují významně zhubnout, ale i pro ty, kteří si potřebují váhu udržet, nebo je trápí doslova jen pár kil navíc. Pokud chcete jen nepřibrat /například procházíte obdobím menopauzy, čeká vás náročné období oslav, máte před významným výročím, přestáváte kouřit…/, vyzkoušejte PURE SLIMM jako měsíční kúru. Pokud máte problém s větší nadváhou, doporučujeme minimální 3měsíční kúru. Právě tak byly koncipovány i klinické studie. Více o produktu si přečtěte níže!

„Aby mohl být přípravek na hubnutí opravdu účinný, musí být splněny dvě podmínky. První podmínkou je správná kombinace účinných látek, které různými způsoby bojují s tuky. Druhou zásadní podmínkou je dostatečné množství účinných látek, které bojují proti tukům. Většina hubnoucích přípravků na trhu sice vypadá na první pohled funkčně, ale bohužel nesplňuje obě podmínky dohromady. Tím, že SLIMM je splňuje, stává se definitivně FORMULÍ 1 v hubnoucím segmentu vůbec. Jednoduše řečeno, my jsme se rozhodli na vás nešetřit.“ PharmDr. Lucia Havlíková

Skladem: Ano
Velikost balení: 3x 63 g (120 tobolek), 3x 225 g
Cena včetně DPH: 10485 Kč 8985 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 400 pure bodů

Proč si vybrat PURE SLIMM?

  • Originální receptura z nejmodernějších patentovaných látek, vymyšlená PharmDr. Lucií Havlíkovou
  • Speciálně vytvořena pro potřeby žen a mužů 21. století
  • Produkt má dostatečné množství účinných látek
  • Nemusíte počítat kalorie
  • Během kůry nezažijete stres a pocit hladu
  • Hubnete přirozeně, bezpečně a trvale
  • Během hubnutí je tělo zároveň detoxikováno a důležité orgány střeva, játra a ledviny jsou chráněny
  • Budete se cítit fit a nabití energií

PURE SLIMM001 bojuje s tuky, které již máte. SLIMM001 aktivuje metabolismus na různých fyziologických úrovních, protože odbourávání tuků v těle se děje různými mechanismy. Navíc je SLIMM001 natitrován tak, že funguje i jako detox. Při detoxu organismu jsou nejvíce zatěžovány střeva, játra a ledviny a SLIMM001 je pomáhá chránit. SLIMM001 užívejte 2x denně s jídlem. My doporučuje při snídani a obědu, protože obsahuje katechiny, které mají mimo jiné nabuzující účinky. "Já osobně jsem na naší kůře zhubla během 3 měsíců 8 kilo. Krásné léto do plavek," PharmDr. Lucia Havlíková.

PURE SLIMM002 bojuje s tuky, které hodláte sníst. SLIMM002 je speciální kombinací patentovaného nutraceutika Nutralga a glukomannanu.
Nutralga je zástupcem nutraceutik ovlivňujících vstřebání cukrů a tuků přes jednotlivé enzymy. Obsahuje účinné látky florotaniny a fucoidany, které přímo zastavují práci enzymů zodpovědných za štěpení polysacharidů, čímž z nich nemůžou vzniknout cukry, které se pak proměňují v tuky. Tyto účinky jsou posílené dalším mechanismem účinku, a to přímým zabráněním štěpení tuků, které se pak nemůžou vstřebat a potažmo ukládat v těle. Navíc Nutralga zastavuje růst tukových buněk.
Glukomannan je jediná přírodní látka na podporu hubnutí uznávaná v EU. Tato kombinace má zásadní význam v příjmu potravy, protože co sníte, se díky SLIMM002 dostatečně nevstřebá, tzn. že tělo netloustne. Zároveň glukomannan „zabírá“ místo v žaludku, navozuje pocit sytosti, zabraňuje nadměrné konzumaci jídla a zpomaluje vyprazdňování jídla ze žaludku, což je žádoucí.  Podobně jako jiné rozpustné vlákniny, snižuje vstřebání tuků a bílkovin a pokračuje do střev, kde funguje jako prebiotikum. To znamená, že se stává potravou pro naše hodné bakterie. Prebiotikum je nestravitelná složka potraviny, která se ale v tlustém střevě stává vhodnou živnou půdou pro tělu vlastní a žádoucí bifidobakterie. Prebiotikum přispívá k podpoře zdravým střevních pohybů. Tento celý proces ulevuje od zácpy. SLIMM002 je opravdu „nadupaným“ produktem s vysokým obsahem účinných látek.  Pozor, je proto důležité, abyste vaše léky užívali alespoň hodinu před požitím SLIMM002. Protože při požití se SLIM002 by se hůře vstřebávaly a tím se výrazně snížil jejich účinek.

 

SLIMM001: extrakt z listů zeleného čaje s 95% obsahem polyfenolů Camellia sinensis 4%, extrakt z kořene smetánky lékařské Taraxacum officinale 23%, želatinová tobolka (Želatina 100%, extrakt z kořene kopřivy dvoudomé Urtica dioica 17%, extrakt ze semen ostropestřce mariánského Silybum marianum 11%, extrakt z květu ibišku sudánského Hibiscus sabdariffa 8%, vitamin C (kyselina L-askorbová), kyselina pantothenová (D-pantothenát vápenatý),seleničitan sodný. Výrobek může obsahovat stopy mléka, obilovin obsahujících lepek, vajec a sóji.
Upozornění: Nepřekračujte doporučení denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
V případě jakýchkoliv obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání nebo se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte denní množství 800 mg EGCG. Nemělo by se užívat v případě užití dalších přípravků s obsahem zeleného čaje. Neužívejte nalačno.
Doporučené denní dávkování:
Dospělí 2 tobolky 2x denně, zapít vodou.
Skladujte a uchovávejte v suchu při teplotě do +25°C.

SLIMM002: čekankový inulin 43%, glukomannan z rostliny Amorphophallus konjac 40%, hnědá mořská řasa NutrAlga 6,8%, regulátor kyselosti: kyselina citronová; aroma, sladidlo: steviol-glykosidy. Výrobek může obsahovat stopy sóji, obilovin obsahujících lepek, mléka a vajec.
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování, tj. 7,5 g (3 odměrky) denně. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Upozornění pro osoby s polykacími potížemi: Zapijte velkým množstvím vody, aby bylo zajištěno že se látka dostane do žaludku. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání. Skladujte a uchovávejte v suchu při teplotě do +25°C.

Klinické studie na patentované nutraceutikum NUTRALGA.:
1 Marine Algae as a Potential Source for Anti-Obesity Agents. Chu Wan-Loy and Phang Siew-Moi, Mar. Drugs, 2016, 14, 222-241. 2 Inhibitory effects of fucan sulfates on enzymatic hydrolysis of starch. Cho M, Han JH, You S. Food Science & Technol., 2011, 44, 1164-1171. a-Amylase and a-Glucosidase inhibition is diffe[1]rentially modulated by fucoidan obtained from Fucus vesiculosus and Ascophyllum nodosum. Kim KT, Rioux LE, Turgeon SL. 2014, 98, 27-33. 3 Effect of fucoidan administration on insulin secretion and insulin resistance in overweight or obese adults. Hernandez-Corona DM, Martinez-Abundis, Gonzalez-Ortiz M. J. Med. Food, 2014, 17, 830-832. 4 Fucoidan from the undaria pinnatifida suppresses adipocyte differentiation by inhibition of inflammatory related cytokines in 3T3-l1 cells. Kim KJ, By L. Nutr. Res., 2012, 32, 439-447. Marine algae as a potential source for anti-obesity agents. Wan-Loy C, Siew-Moi P, Mar. Drugs, 2016, 14, 222-241. Phlorotannins suppress adipogenesis in pre-adipocytes while enhancing osteoblas[1]togenesis in pre-osteoblasts. Karadeniz F, Ahn BN, Kim JA, Seo Y, Jang MS, Nam KH, Kim M, Lee SH, Kong CS. Arch. Pharm. Res., 2015, 38, 2172-2182. Dieckol, a phlorotannin isolated from a brown seaweed, Ecklonia cava, inhibits adipogenesis through AMP-activated protein kinase (AMPK) activation in 3T3-L1 preadipocytes. Ko SC, Lee M, Lee JH, Lee SH, Lim Y, Jeon YJ, Environ. Toxicol. Pharmacol., 2013, 36, 1253-1260. Fucoidan from marine brown algae inhibits lipid accumulation. Park MK, Jung U, Roh C, Mer. Drugs, 2011, 9, 1359-1367.

 

Když nám bylo dvacet, chtěly jsme být jenom hezké, ve třiceti pořád hezké, a s hrozící pětkou chceme být nejen hezké, ale i zdravé. Proto jsme si vymyslely koncept PURE.

Naší velkou výhodou je, že jedna z nás je PharmDr. Lucia Havlíková. Jako doktorka farmacie přesně rozumí složení všech produktů. Nejedná se jen o léky, doplňky stravy, ale i kosmetické produkty. Proto jsme se rozhodly jít cestou vlastní řady produktů, které dávají smysl a opravdu fungují. Nikdy na nich nebudeme šetřit a nikdy nebudeme vytvářet klamavou reklamu na naše zákazníky.
První vlaštovkou v našem konceptu vlastního brandu je PURE SLIMM. Hubnoucí produkt pro každého, kdo miluje své tělo a rád se o něj stará. Je velmi chytře vymyšlený a proto funguje. Již brzy také uvedeme na trh první samoomlazující sérum na pleť, kterému jsme daly název PERPETUUM. Za život krásnější, Líba a Lucka.