KOSMECEUTIKA

Kosmeceutika je označení pro nejvyšší kategorii kosmetického produktu, skutečný vrchol současných kosmetických možností.

MELABAN krém na pigmentové skvrny vyrábí farmaceutická firma ICURE PHARMACEUTICAL INC., která je světovou jedničkou ve vývoji trasdermálního přenosu účinných látek do nejspodnějších vrstev pokožky.

KARATICA je první profesionální péče pro domácí užití. Kosmeceutika je propojení kosmetiky, estetiky a farmacie. Harmonizace vědecké kosmetiky v souladu s přírodou.

WOOSHIN LABOTTACH je farmaceutická společnost založená v roce 1992 v Jižní Koreji. Kromě léčiv se specializuje na hydrogelové náplasti a nové technologie transportních systémů postupného uvolňování léčiv do lidského organismu. V naší nabídce naleznete tři druhy hydrogelových náplastí. Dvě jsou určeny primárně na vrásky a třetí je pro problematickou pleť se sklony k akné.

Rozdíl mezi KARATICÍ a WOOSHIN je velmi zásadní. KARATICE je domácí mezoterapie. Působí dlouhodobě. Díky jehličkám se účinná látka dostane až do dermis. Naopak WOOSHIN jsou náplasti vhodné spíše na první pomoc. Jdu na večírek, potřebuji rychlé omlazení. Jejich účinek je jednorázový.

Ženšen pravý korejský

 V čaji Kombe je obsažen korejský šestiletý červený kořen ženšenu pravého.

Existuje více druhů ženšenu, například americký, pětilistý, japonský nebo sibiřský. Žádný z nich ovšem nelze nazývat v užším slova smyslu ženšenem.  A žádný z nich nemá prokázané stejné účinky jako ženšen pravý, vypěstovaný v Koreji. Obecně je znám pod zkráceným názvem korejský ženšen.

Ženšen pravý korejský je nejstarší, nejznámější a nejúčinnější doposud známý adaptogen na světě. Pro účinnost ženšenu pravého korejského je důležité stáří kořenů. Nejúčinnější je v době zralosti šesti let.

V Koreji je vyhlášená oblast Punggi v provincii Gyeongbuk. Ženšen z této oblasti je nejkvalitnější a nejdražší. Právě odtud Kombe pochází.

Navíc červený kořen ženšenu pravého korejského je účinnější než bílý a čerstvý a jakýkoliv jiný ženšen.