WOOSHIN Hojící hydrogel náplast na akné 4 ks

WOOSHIN hydrogelová hojící náplast je určená pouze pro aknózní povrch pleti. Její hlavní účinnou složkou je ichtamol, což je léčebný dehet, který je protizánětlivý, protisvědivý a snižuje tvorbu kožního mazu. Zároveň má dezinfekční účinek. Balení obsahuje 4 náplasti.

Naše zkušenost: Máte pupínek jen občas? Pak je pro vás vhodnější KARATICA Duální náplast na akné. WOOSHIN je vhodná vyloženě pro aknózní povrch pleti.

Skladem: Ano
Velikost balení: 4 ks
Cena včetně DPH: 195 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 10 pure bodů
  • Hlavní složkou je lečebný ichtamol.
  • Druhou nejdůležitější složkou je organický selen. Díky fermentaci se změnila jeho struktura a může se tak více vstřebat přes kůži. Jeho hlavním benefitem je, že pleť vyhlazuje a zlepšuje její elasticitu.
  • Dalšími složkami jsou tea tree oil a alantoin, který odstraňuje mrtvé buňky z vrchní vrstvy pokožky a tím ji vyhlazuje.
  • Extrakt z arniky má antibakteriální účinky.

 

Ichthyol, Sacharomyces/Selenium Ferment, Olive Leaf Extract, Tea Tree Oil, Allantoin, Arnice Extract

WOOSHIN LABOTTACH je farmaceutická společnost založená v roce 1992 v jižní Koreji. Kromě léčiv se specializuje na hydrogelové náplasti a nové technologie transportních systémů postupného uvolňování léčiv do lidského organismu. V naší nabídce naleznete tři druhy hydrogelových náplastí. Dvě jsou určeny primárně na vrásky a třetí je pro problematickou pleť se sklony k akné.