WOOSHIN Lifting hydrogel náplast na tváře 4ks

WOOSHIN Liftingová hydrogelová náplast na tváře je rychlý pomocník na vyzmizíkování vrásek. Potřebujete vypadat skvěle na večírek, čeká vás třídní sraz, svatba, důležitá životní událost? Pak právě pro vás je tato náplast. Rychlý efekt za málo námahy. Stačí si nalepit náplast na vyčištěnou pleť přes noc. A ráno se probudíte hydratovaná a vyhlazená. Náplast je dostatečně velká, takže opravdu zakryje celé tváře. Balení obsahuje 4 kusy. Náplast lze dle potřeby nastříhat a nalepit na konkrétní problematická místa.

Naše zkušenost: V rámci home ofiice lze použít i přes den. Efekt je opravdu viditelný. Náplast je ze začátku příjemně chladivá. Postupem času se účinné látky vstřebají do pokožky a chladiví efekt odezní. Skvěle se aplikuje, z obličeje nesjíždí. 

Skladem: Ano
Velikost balení: 4 ks
Cena včetně DPH: 195 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 10 pure bodů

Každá náplast obsahuje čtyři  účinné látky: kyselinu hyaluronovou, hydrolizovaný kolagen, tokoferol a bioflavonoidy

  • Kyselina hyaluronová významně hydratuje s okamžitým efektem
  • Hydrolizovaný kolagen zpomaluje projevy předčasného stárnutí a snižuje viditelnost vrásek. Zlepšuje elasticitu pleti
  • Tokoferol je vitamín E, který je silným antioxidantem. Má antiaging vlastnosti.
  • Bioflavonoidy rozzařují pleť a zlepšují její mikrocirkulaci.
  • Klinicky testováno

kyselina hyaluronová, hydrolizovaný kolagen, tokoferol a bioflavonoidy

WOOSHIN LABOTTACH je farmaceutická společnost založená v roce 1992 v jižní Koreji. Kromě léčiv se specializuje na hydrogelové náplasti a nové technologie transportních systémů postupného uvolňování léčiv do lidského organismu. V naší nabídce naleznete tři druhy hydrogelových náplastí. Dvě jsou určeny primárně na vrásky a třetí je pro problematickou pleť se sklony k akné.