PURE DISTRICT PERPETUUM Samoomlazující sérum

PURE DISTRICT PERPETUUM Sérum je první sérum se samoomlazujícím účinkem. Vyvinuli jsme ho speciálně pro nás a doufáme, že sérum budete milovat i VY. Chtěli jsme totiž produkt, který opravdu funguje na vrásky, je nadupaný látkami, které zastavují stárnutí a navíc nutí pleť mládnout. Je doslova komplexní a troufáme si říci, že podobné složení na trhu nenajdete. Proto jsme ho nazvali PERPETUUM - nikdy nekončící proces. Sérum obsahuje 7 klinicky ověřených patentovaných účinných látek. O nich si můžete přečíst níže. Po aplikaci je pleť absolutně vyhlazená, hydratovaná, elastická a pevná se sametovým finišem. Bonusem je ochrana před zářením modrého spektra z monitorů. Inspirováno tajemstvím japonských gejš.

Naše zkušenost: Sérum je doslova balzámem pro jakoukoliv vrásku. Je příjemné na dotek, krásně se vstřebává a je záměrně bez parfemace. My ho aplikujeme nejen na oční vrásky, ale i čelo a krk. Prakticky kdekoliv, kde potřebujeme vyhladit nerovnosti. 

Skladem: Ano
Velikost balení: 15 ml
Cena včetně DPH: 1485 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 140 pure bodů
Cena za Pure Body: 900 bodů doplatek 1040 Kč

Klinicky ověřená data 7 patentovaných účinných látek:

  • BIO trojkombinace extraktu z listů čajovníku čínského & zázvoru & fermentovaných laktobacilů má samoomlazující účinek a cytoprotektivní vlastnosti.
  • Kyselina polyglutamová, nová molekula v hydrataci. Zajišťuje duální účinek, protože nejen hydratuje, ale navíc uzamyká hydrataci v pleti. Zároveň aktivuje samozavlažování.
  • Speciálně zmenšená molekula kyseliny hyaluronové má 18x vyšší vstřebatelnost, vypíná vrásky a aktivuje produkci kolagenu. Tato molekula je pro naši pleť nepostradatelná z hlediska hydratace a syntézy kolagenu. Již od 18 let se začíná rapidně snižovat množství kyseliny hyaluronové v pleti a ve 47 letech máme dokonce jen 50 % této kyseliny v pleti vůbec.
  • Hexapeptid 7 chrání před UV zářením včetně modrého světelného spektra z monitorů. Díky tomu zastavuje stárnutí a vznik vrásek způsobených UV zářením. Také potlačuje produkci interleukinu, která způsobují stárnutí. Klinická studie, která trvala 28 dní, během níž došlo k výraznému snížení vrásek kolem očí.
  • Hexapeptid 12 stimuluje produkci elastinu, tím bojuje proti gravitaci a kontury obličeje tak neklesají. Také stimuluje produkci fibroblastu. V praxi znamená, že zmizíkuje jizvičky po akné. Klinická studie, která trvala 28 dní. Na jejím konci byla pleť o 57 % pružnější a o 51 % pevnější.
  • Sqalen je nekomedogenní složka neucpávající póry a zajišťující hebkost a sametovost.
  • SILK POWDER je hedvábný prášek vyvinutý z aminokyselin a naprosto klíčovou složkou celého séra, protože znásobuje účinek všech patentovaných výše zmíněných složek.
  • Kamelie japonská je jedna z přírodních složek a neodmyslitelná ingredience japonského rituálu krásy. Je znakem dlouhověkosti a elixírem mládí.

Aqua, Glycerin, Palmitoyl Hexapeptide-12, Camellia Japonica Seed Oil, Squalane, Theobroma Cacao Seed Butter, Glyceryl Stearate Citrate, Polyglyceryl-3 Stearate, Hydrogenated Lecithin, Sodium Levulinate, Sodium Salicylate, Ddium Anisate, Camellia Sinensis Leaf Extract, Zingiber Officinale Water, Lactobacillus Ferment, C|etearyl Allcohol, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Aracia Senegal Gum, Xanthan Gum, Lonicera Caprifolium Flower Extract, Lonicera Japonica Flower Extract, Polyglutamic Acid, Sil Powder, Hyalluronic Acid, Lactic Acid

Když nám bylo dvacet, chtěly jsme být jenom hezké, ve třiceti pořád hezké, a s hrozící pětkou chceme být nejen hezké, ale i zdravé. Proto jsme si vymyslely koncept PURE.

Naší velkou výhodou je, že jedna z nás je PharmDr. Lucia Havlíková. Jako doktorka farmacie přesně rozumí složení všech produktů. Nejedná se jen o léky, doplňky stravy, ale i kosmetické produkty. Proto jsme se rozhodly jít cestou vlastní řady produktů, které dávají smysl a opravdu fungují. Nikdy na nich nebudeme šetřit a nikdy nebudeme vytvářet klamavou reklamu na naše zákazníky. Za život krásnější, Líba a Lucka.