PURE DISTRICT Dárková sada Voňavý domov

Dárková sada Voňavý domov je ideální dárek. Udělejte si chvilku jen pro sebe, zapalte si svíčku a na textílie (např. polstrovaný nábytek, závěsy atd. ) stříkněte bytový parfém. Obejme Vás lehce květinová vůně s příměsí tonkových bobů.

Stylová dárková plechovka obsahuje tři produkty: PURE DISTRICT Bytový parfém (10 ml) , čajovou svíčku PURE DISTRICT ORIGIN (1 ks) a zápalky PURE DISTRICT ORIGIN

Bytový parfém PURE DISTRICT ORIGIN je úžasný doplněk pro vaši domácnost. Vhodný na veškeré tkaniny jako jsou záclony, závěsy, ale i polstrovaný nábytek a oblečení. Celistvá vůně PURE DISTRICT ORIGIN je kombinací osobitosti i tajemství.

Lehce květinová vůně s příměsí tonkových bobů jejímž základem jsou pudrové tóny a přírodní pryskyřice z keře labdanum. Vyvolává pocit čistoty, bezpečí a domova. Zklidní mysl i rozbouřené emoce. Působí svěže, čistě a neotřele. Několik let byla testována ve spolupráci s našimi zákazníky. Jedná se o třístupňovou formuli vůně a intimity, která byla vyvinuta dle tradičního dědictví francouzské školy parfémů.

Naše zkušenost:
Tato vůně je pro nás doslova ikonická. Můžete ji cítit, kdykoliv vstupíte k nám do obchodu. Voní i z každého balíčku, který si objednáte přes náš e-shop.

Skladem: Ano
Velikost balení:
Cena včetně DPH: 413 Kč 295 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 10 pure bodů
  • HLAVA: růže, konvalinka, jasmín
  • SRDCE: fialka, tonkové boby, marcipán
  • ZÁKLAD: vanilka, mošus, labdanum

 

PURE DISTRICT ORIGIN je náš vlastní brand. Většinou jsou to produkty, po kterých jsme toužili, a které nám dávají smysl. Sami je pravidelně používáme a dělají nám radost. Snad budou dělat i Vám.