TB Lyofilizované perly kyseliny hyaluronové 28 ks

Věděli jste, že už ve čtyřiceti máte jen 50% kyseliny hyaluronové v kůži oproti tomu, když Vám bylo dvacet? Kyselina hyaluronová je velmi důležitá molekula, která pleť přirozeně hydratuje a zároveň aktivuje produkci vlastního kolagenu. Proto je velmi důležitě ji doplňovat!!!

Zastavte stárnutí a doplňte Vaši mizející kyselinu hyaluronovou nejúčinnější světovou novinkou. Představujeme vám lyofilizované perly kyseliny hyaluronové doplněné o peptidy a hydrolyzovaný kolagen.

Vysoce koncentrovaná perla obsahuje 25 972 ppm kyseliny hyaluronové, což odpovídá desetinásobku běžné dávky v kosmetických přípravcích. Pro představu - množství kyseliny hyaluronové v jedné perle je stejné jako množství kyseliny hyaluronové v 30 ml koncentrovaném séru.

Perla obsahuje nejkoncentrovanější kyselinu hyaluronovou na světě, navíc ve správném poměru vysoko a nízkomolekulárních složek. Lyofilizovaná kyselina hyaluronová  je nejkoncetrovanější a nejúčinnější zbraní v zastavení stárnutí.

Perla významně hydratuje, doplňuje tělu vlastní kolagen, zlepšuje kožní bariéru  a zároveň aktivuje proces samoomlazování. Díky tomuto procesu je pleť zářivá, vyplá a elastická.

Zařaďte perly do své pravidelné péče, protože tak výrazně zredukujete stávající vrásky a snížíte riziko vzniku vrásek nových. Aknózní pleti se stabilizuje produkce kožního mazu a sníží se tím tak výskyt akné.

Náš tip: Perlu smíchejte s oblíbeným sérem či tonikem. Nám se nejvíce osvědčilo Tonikum DEEP RICH nebo ORIGINAL. Po nanesení aplikujte WHAMISA Opunciové sérum, PERPETUUM a další péči. Perlu použijte ideálně ráno, protože dojde k okamžitému vypnutí obličeje. Efekt je fantastický.

 

Skladem: Ano
Velikost balení: 28 ks
Cena včetně DPH: 1545 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 150 pure bodů

  • Tetrapeptid aktivuje proces samoomlazování pleti.
  • Hydrolyzovaný kolagen proaktivně doplňuje tělu vlastní kolagen.
  • Díky procesu lyofilizace v produktu není žádná voda. Proto perla neobsahuje žádný konzervat. Je tedy významně snížen výskyt alergických reakcí a podráždění.
  • Díky významnému vypnutí pleti Vám nasledně aplikovaný make-up nezaleze do vrásek.
  • Vysokomolekulární kyselina hyaluronová vytváří ochranný film na povrchu pokožky, čímž pleť zvlhčuje a má protizánělivé účinky.
  • Naopak nízkomolekulární kyselina hyaluronová proniká hluboko do pokožky až k dermis - umí hydratovat zevnitř a má regenerační a antiaging účinky.
  • Vhodné pro všechny typy pleti, včetně aknózní.

 

Sodium Hyaluronate, Algin, Acetyl Tetrapeptid-2, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen

Think Bio je jihokorejská společnost, která se mnoho let zabývá výzkumem pleti populace napříč všemi kontinenty. Její prioritou je především zdraví pleti v symbióze s potřebami a touhami zákazníků. Think Bio kombinuje přírodní produkty s nejnovějšími biotechnologickými vymoženostmi dnešní doby a vytváří tak zcela nový pohled na dermatologii a kosmetiku vůbec. Jejím mottem je, že jen zdravá pleť může být krásná.