VERMI BY DARA Svíčka HUG ME

Ručně vyráběnou svíčku s bavlněným knotem i přírodními vosky ocení především ten, kdo miluje neotřelé vůně. Ovocné tóny jsou chlazené ledovou vodkou, hořkou čokoládou, štiplavým zázvorem. Andělskou jemnost dodává smyslné pižmo a jemné tóny guajakového dřeva. HUG ME je jako medvídek. Nechte se obejmout i vy!

Svíčka HUG ME - VERMI BY DARA je ručně vyráběna v České republice. Každý kus prošel pečlivýma rukama, které ho dokonale zformovaly, srovnaly knoty, nalepily etiketu, zabalily do krabičky a poslaly na cestu k vám. Proto je každý svíčka tak výjimečná a jedinečná.

Pro maximální intenzitu vůně má svíčka unikátní knot z certifikované bavlny, který je tkaný speciální technikou. Hoří rovnoměrně, plným plamenem a nedoutná. Láska na první pohled!

Náš tip: Svíčka HUG ME je ideální do obývacího pokoje či pracovny. Do ložnice nebo relaxační zóny doporučujeme svíčku LOLU.

Skladem: Ano
Velikost balení: 210 g
Cena včetně DPH: 515 Kč 445 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 20 pure bodů
  • Parfémová svíčka HUG ME se otevírá jako milující náruč svůdnými a šťavnatými tóny zralého fíku. Tato bohatá vůně, která v sobě nese i dřevitý, zelený a mléčný podtón, postupně přechází v trpký černý rybíz.
  • V závěru vás obejme sladkým granátovým jablkem, kyselou rebarborou a štiplavým zázvorem. Očekávejte i polibek červeným pepřem – neskonale vzrušující, láskyplný a nezapomenutelný.
  • Andělskou jemnost propůjčí svíčce HUG ME smyslné bílé pižmo. Hřejivé guajakové dřevo se postará o teplo a hloubku, zatímco kousek pravé hořké čokolády a ledově vychlazená vodka intenzitu tohoto zážitku ještě znásobí. HUG ME je jako medvídek. Nechte se obejmout i vy!

Kokosový a sojový vosk