Silikonové baňky SUPER CUPS

Jsou skvělým pomocníkem při detoxikaci, regeneraci a omlazení těla. Používají se v kombinaci s tělovými oleji BELLABACI. Velikost baněk SUPER CUPS SET je vhodná na vetší plochy těla (stehna, zadek, záda, břicho).

Set obsahuje 2 typy tvrdosti baněk. Měkčí forma, tzv. SOFT, je vhodná na lymfatickou masáž, naopak tvrdší MEDIUM se používá na svalovou relaxaci. Rozdíl v tvrdosti baněk poznáte podle pohmatu.

Představujeme Vám jihoafrickou značku BELLABACI, která vyvinula moderní silikonové baňky, vyrobené ze speciálně odolného silikonu. I při pravidelném používání vydrží několik let. Tyto speciální baňky jsou patentované. Navíc je materiál velmi hygienický a snadný na údržbu. Vybírat můžete ze tří velikostí.

Baňkování je starodávná wellness terapie, používaná k regeneraci, rejuvenaci i detoxikaci těla. Již nemusíte chodit do žádného salonu. Profesionálních výsledků dosáhnete sami v pohodlí domova. Princip baňkování je postaven na podtlaku, který nahrazuje ruce maséra. Efekt je viditelný i citelný ještě 5 hodin po masáži. Díky použití baněk v kombinaci s tělovým oleje BELLABACI se navíc účinek znásobí. Při pravidelném baňkování je efekt dlouhotrvající.

Naše doporučení: Používejte denně, po dobu 2 - 5 minut. Pravidelnost je klíčem k úspěchu. Můžete je použít ve sprše se svým oblíbeným sprchovým gelem. My ale doporučujeme v kombinaci s tělovými oleji BELLABACI. Klidně i u televize, když sledujete Vás oblíbený seriál.

Skladem: Ano
Velikost balení:
Cena včetně DPH: 1199 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 110 pure bodů

Proč používat baňky?

  • zlepšují vzhled nerovnoměrné pokožky
  • hloubková masáž svalů