Korkový obal na deodorant

Skladujte deodoranty SENSO NATURALE stylově v korkovém obalu. Obal je prodyšný, takže deodorant vyschne, i když je skladován v uzavřené  nádobě. Je ekologicky udržitelný a ručně vyrobený na Sardínii. Věděli jste, že na Sardínii se na těžbu korku dokonce vztahuje zákon a smí se získávat jednou za 10 let? Je to tak! Celý proces provádí odborně vyškolený personál, který vyřezává kůru na povrchu, aniž by poškodil jemnou podložní tkáň, takže strom i nadále prospívá.

Naše zkušenost: Je báječný nejen na cesty. Zabere minimum místa.

Skladem: Ano
Velikost balení:
Cena včetně DPH: 349 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 30 pure bodů

průměr: 75 mm

SENSO NATURALE je kosmetická rodinná firma, která má sídlo nedaleko italského města RIMINI. Hlavní mottem této čistě přírodní značky je ekologie a ochrana planety před plasty. Proto jsou všechny produkty vyvinuty tak, aby se absolutně eliminovala potřeba jakýchkoliv plastů.  
Žádné přípravky neobsahují přidanou vodu, protože mají tuhou konzistenci. Jsou bez parabenů, silikonů, konzervantů a dalších pomocných chemických látek. Nejsou testovány na zvířatech. Vhodné i pro vegany.  
100% přírodní kosmetika je zabalena v ekologicky udržitelných materiálech a potištěna potravinářskými barvami. Zakoupením kosmetiky SENSO NATURALE pomůžete ušetřit plast na celém světě.
Veškeré produkty jsou vyráběny a řezány ručně bez použití automatů. Nedokonalosti a tvarové rozdíly je třeba považovat za hodnotu a vlastnosti výrobku, které zaručují jeho řemeslné zpracování a kvalitu.