Přírodní tuhý deodorant CONTROL

Nechcete dělat kompromisy? Pak vsaďte na přírodní tuhý deodorant TOTAL CONTROL, který je bez hliníku, bez parfemace, bez alkoholu a neobsahuje ani bikarbonát. Nedělá skvrny a neucpává póry. Obsahuje ionty stříbra, které se uvolňují postupně, vytváří neviditelný film a pomáhají zabraňovat vzniku zápachu tím, že neutralizují bakterie. Mikronizované stříbro je zcela přírodní a bezpečné, neproniká do těla.

Naše zkušenost: Deodorant zvládne i fitko. Za nás palec nahoru!

Skladem: Ano
Velikost balení: 25 g
Cena včetně DPH: 499 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 40 pure bodů

Dlouhotrvající efekt 72 hodin! Pro sportovce, kteří potřebují tu nejlepší ochranu.

Tapioca Starch*, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Farnesene, Caprylic/Capric Triglyceride, Myristyl Myristate, Ricinus Communis Seed Oil, Trihydroxystearin, Euphorbia Cerifera Cera, Stearic Acid, Diatomaceous Earth, Helianthus Annuus Seed Oil, Zinc Ricinoleate, Zinc Oxide, Camellia Sinensis Leaf Extract, Cetearyl Alcohol, Tocopherol, Silver, Biosaccharide Gum-1, Maltodextrin

*z ekologického zemědělství

SENSO NATURALE je kosmetická rodinná firma, která má sídlo nedaleko italského města RIMINI. Hlavní mottem této čistě přírodní značky je ekologie a ochrana planety před plasty. Proto jsou všechny produkty vyvinuty tak, aby se absolutně eliminovala potřeba jakýchkoliv plastů.  
Žádné přípravky neobsahují přidanou vodu, protože mají tuhou konzistenci. Jsou bez parabenů, silikonů, konzervantů a dalších pomocných chemických látek. Nejsou testovány na zvířatech. Vhodné i pro vegany.  
100% přírodní kosmetika je zabalena v ekologicky udržitelných materiálech a potištěna potravinářskými barvami. Zakoupením kosmetiky SENSO NATURALE pomůžete ušetřit plast na celém světě.
Veškeré produkty jsou vyráběny a řezány ručně bez použití automatů. Nedokonalosti a tvarové rozdíly je třeba považovat za hodnotu a vlastnosti výrobku, které zaručují jeho řemeslné zpracování a kvalitu.