Tělový krém BYE BYE BELLY BLUES

Tělový krém BYE BYE BELLY BLUES již podle názvu avizuje, že je primárně určen na jakýkoliv diskomfort břicha. V podstatě cokoliv Vás trápí od bránice k podbřišku. Díky prokrvujícím účinkům je vhodný i na celé tělo. Je doplněn o magnézium fosfát.

Náš tip: Díky fantastické vůni ho budete milovat i na celé tělo. 

Skladem: Ano
Velikost balení: 250 ml
Cena včetně DPH: 1199 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 110 pure bodů
  • Meloun kalahari má regenerační vlastnosti
  • Světlice barvířská stimuluje krevní cirkulaci
  • Citronový eukalyptus a limetka má antistresové vlastnosti

Aqua, Capric/Caprylic Triglyceride (Fractionated Coconut Oil), Citrillus lanatus [Kalahari Melon] oil, Carthamus tinctorius [Safflower] oil, Citrus aurantium amara [Bitter orange] oil, Lavandula officinalis/angustifolia [Lavender] oil, Eucalyptus citriodora [Lemon eucalyptus] oil, Citrus aurantium [Petitgrain] oil, Glycerin (Vegetable origin), Magnesia phosphorica [Magnesium Phosphate] extract, Gelsemium sempervirens [Yellow jasmine] extract, Pulsatilla nigricans [Purple windflower] extract, Ceteth-5 (and) Ceteareth-7, Cetyl alcohol, Isopropyl myristate, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin

Jihoafrická kosmetická značka BELLABACI je lídrem v oblasti baňkové terapie a přírodních produktů pro zdraví a wellness. BELLABACI využívá nejnovější technologie, vědu a východní medicínu k vytváření vysoce kvalitních produktů nejen pro luxusní lázně, hotely, ale i koncové zákazníky po celém světě. Česká republika se stala již 23 zemí, kde domácí terapii zakoupíte. Protože se jedná o propojení fytoterapie, homeopatie a aromaterapii, vybíráte si produkty nejen podle barvy obalu, ale hlavně podle vůně. Protože ta vám napoví, co nejvíce trápí vaše tělo. Produkty používejte v kombinaci se speciálními silikonovými baňkami.

  • Sam: Skvělý produkt, který funguje velmi dobře a rychle.
  • Isabelle: Nejlepší krém na křeče, bolesti. Používám každý den a nemůžu si vynachválit.