Tělový peeling z mořských řas

WHAMISA FRESH Tělový peeling z mořských řas je šetrná gomáž, která je kombinací mechanického a enzymatického peelingu. Díky obsahu epsomské soli a papainu pomáhá jemně odstraňovat odumřelé buňky a zároveň čistit pleť do hloubky. Gomáž je nabitá antioxidačním mixem mořských řas, které mají za úkol bojovat proti stárnutí Vaší pleti, dále hydratovat a vyživit. Díky svému složení gomáž doslova taje na kůži a zanechává ji hladkou a hedvábnou. Má vlastnosti balzámu, a proto normální až mastný typ pleti nepotřebuje po aplikaci další péči. Je plná ovocných kyselin z papáji, hroznového vína, jablka či japonské meruňky. Tělový peeling v podobě gomáže je vhodný pro každodenní užití.

Naše zkušenost: Tělový peeling opravdu zanechává hedvábný pocit na kůži. A to opravdu. Až náš to překvapilo. Vůně je, jak jinak, nakažlivá. :) Má krémovou konzistenci a je vhodný opravdu pro každého. "Je příjemný i pro mou problematickou pleť. Je to první peeling, který používám pravidelně. Doposud mi všechny vadily." Líba

Skladem: Ano
Velikost balení: 250 g
Cena včetně DPH: 945 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 90 pure bodů
Cena za Pure Body: 580 bodů doplatek 670 Kč
 • Gracilaria verrucosa je zástupcem červené řasy. Obsahuje lutein, přirozeně vyskytující se karotenoid, vykazující antioxidační vlastnosti. Chrání pleť před projevy stárnutí a uzamyká hydrataci v pleti.
 • Codium fragile je zelená mořská řasa, která zlepšuje tón pleti. Navíc má antiaging účinky.
 • Epsomská sůl zde slouží jako šetrný mechanický peeling na odstranění odumřelých buněk.
 • Olej z rýže stahuje póry, podporuje tvorbu kolagenu a ochranu kůže před volnými radikály.
 • Papain (enzym pocházející z plodu papáje) funguje tak jako enzymatický peeling.

Cetyl Ethylhexanoate, Sodium Chloride, Polyethylene, Gracilaria Verrucosa Extract, Codium Fragile Extract, **Sorbitan Oleate, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Laminaria Japonica Extract, Glyceryl Caprylate, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, ★Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, ★Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, ★Prunus Mume Fruit Extract, ★Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Spirulina Platensis Powder, Magnesium Sulfate, Water, **Butylene Glycol, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Citrus Junos Peel Oil, Citrus Paradisi (Grapefruit) Peel Oil, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Limonene, Linalool. (**Natural Origin ★Multi Acid / Bergamot Oil Bergaptene Free)

 

Zdroje:

 • Spirulina: RAGUSA, Irene, et al. Spirulina for skin care: A bright blue future. Cosmetics, 2021, 8.1: 7.
 • Spirulina: DELSIN, S. D., et al. Clinical efficacy of dermocosmetic formulations containing Spirulina extract on young and mature skin: effects on the skin hydrolipidic barrier and structural properties. Clin Pharmacol Biopharm, 2015, 4.144: 2.
 • Oryza sativa: Jufri M, Vardhani A, Purwaningsih E. Evaluating the Efficacy of Lotion Containing Black Rice Bran (Oryza sativa L. indica) Extract as Skin Brightening Agent: A Clinical Trial. Jundishapur J Nat Pharm Prod. 2021;16(4):e114152. https://doi.org/10.5812/jjnpp.114152.
 • Oryza sativa: Linsaenkart P, Ruksiriwanich W, Jantrawut P, Chittasupho C, Rachtanapun P, Jantanasakulwong K, Sommano SR, Prom-u-thai C, Jamjod S, Arjin C, et al. Natural Melanogenesis Inhibitor, Antioxidant, and Collagen Biosynthesis Stimulator of Phytochemicals in Rice Bran and Husk Extracts from Purple Glutinous Rice (Oryza sativa L. cv. Pieisu 1 CMU) for Cosmetic Application. Plants. 2023; 12(4):970. https://doi.org/10.3390/plants12040970

WHAMISA kromě své klasické BIO řady vyvinula řadu FRESH, která je postavená na minimalismu a řeší konkrétní problémy. Jedná se o 100% přírodní a intuitivní péči o pleť. Koncept FRESH je postaven na jednoduchém principu, že méně ingrediencí znamená více účinku. Proto vznikly ucelené série produktů z hrušky, mořských řas a opuncie. Produkty jsou vhodné pro všechny typy pleti.

WHAMISA JE LUXUSNÍ KOREJSKÁ KOSMETIKA BEZ CHEMIE

Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu, protože:

 • Voda v kosmetických produktech pleť vysušuje.
 • Voda vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Proto musí být produkty chemicky konzervovány. Chemické konzervanty kromě vedlejších účinků mohou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.
 • Produkty bez přidané vody jsou logicky koncentrovanější a proto účinnější.

WHAMISA není testována na zvířatech ve všech fázích výroby produktu a je vhodná i pro vegany.
Kosmetika WHAMISA má tyto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest