PURE DISTRICT ORIGIN Svíčka červená

Limitovaná edice svíček PURE DISTRICT ORIGIN je kombinací osobitosti i tajemství. Jedná se o třístupňovou formuli vůně a intimity, která byla vyvinuta dle tradičního dědictví francouzské školy parfémů. Lehce květinová vůně s příměsí tonkových bobů jejímž základem jsou pudrové tóny a přírodní pryskyřice z keře labdanum. Vyvolává pocit čistoty, bezpečí a domova. Zklidní mysl i rozbouřené emoce. Působí svěže, čistě a neotřele. Svíčka PURE DISTRICT ORIGIN je ručně vyrobená v České republice, vhodná i pro vegany. Na přední straně je motto našeho konceptu: PURIS OMNIA PURA (Čistému vše čisté). Ideální jako dárek - je zabalená ve stylové plechovce. 

Naše zkušenost: Kdo nás zná, ví že svíček u nás doma není nikdy dost. Konečně jsme si splnily sen a máme vlastní. A ne jednu, ale hned tři! Všechny voní stejně, záleží jen na vás, zda se Vám líbí víc červený, růžový nebo zlatý obal.

Skladem: Ano
Velikost balení: 320 g
Cena včetně DPH: 625 Kč 395 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 20 pure bodů
  • HLAVA: růže, konvalinka, jasmín
  • SRDCE: fialka, tonkové boby, marcipán
  • ZÁKLAD: vanilka, mošus, labdanum

rostlinný vosk, bavlněný knot, vůně

PURE DISTRICT ORIGIN je náš vlastní brand. Většinou jsou to produkty, po kterých jsme toužili, a které nám dávají smysl. Sami je pravidelně používáme a dělají nám radost. Snad budou dělat i Vám.