Smoothie 10 ks + 2 ks ZDARMA

KOMBE smoothie je kombinace zdraví, chuti a designu. Znáte to, v práci není čas, nestíháte, jste v autě na dálnici, v neustálém pohybu... a čím zahnat hlad? Za nás je ideální volbou smoothie. Ale takové, které chutná, není příliš kalorické, ale naopak pochází ze zdravých surovin a s přidanou hodnotou energie KOMBE.

Chuť jsme řešili více než rok, protože jsme nechtěli šetřit na složení. Proto je smoothie postaveno na kombinaci manga, pomeranče, mandarinky, banánu a ananasu. Smoothie není doslazováno, sladká chuť pochází jen z ovoce. Překvapí Vás i nízký obsah kalorií. Díky obsahu KOMBE je to speciální "kapsička" pouze pro dospělé. Ocení ji vegani i vegetariáni. Neobsahuje laktózu, lepek, je bez přidaných barviv a aromat.

Naše zkušenost: "Oslazujeme" si život bez výčitek. Jen 298 kJ/70 kcal v jednom sáčku. Jedno smoothie obsahuje 200 mg extraktu z ženšenu, proto si jich za den můžete dát i několik. Nemusíte skladovat v ledničce a na dlouhé cesty je ideální!

Skladem: Ano
Velikost balení: 12 x 100 ml
Cena včetně DPH: 690 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 70 pure bodů

Kapsička je vyrobena v České republice závodem, který se specializuje na dětskou výživu, a proto splňuje nejpřísnější legislativní podmínky a certifikace.

Suroviny pro výrobu jsou vybírány a nakupovány pouze z pečlivě vybraných a kontrolovaných dodavatelů.

Bez geneticky modifikovaných organismů. Bez těžkých kovů. Bez pesticidů. Neobsahuje laktózu, lepek, je bez přidaných barviv a aromat.

 

Mango 28%, pomerančová šťáva z koncentrátu 19,3%, jablko 19%, mandarinková šťáva 16%, banán 9%, ananas 8%, citrónový koncentrát 0,5%, extrakt z korejského červeného ženšenu 0,2%, antioxidant: kyselina askorbová

Výživové údaje na 100 ml:

  • Energetické hodnoty 298 kJ/70 kcal
  • Tuky 0,1 g
  • z toho nasycené 0 g
  • Sacharidy 16 g
  • z toho cukry 13 g
  • Bílkoviny 0,6 g
  • Vláknina 0,5 g
  • Sůl 0,004 g

Po dobu jednoho roku jsme testovali spoustu různých extraktů ženšenu od předních korejských dodavatelů. Až jsme našli ten nejlepší, ten náš, KOMBE. 

KOMBE pochází z korejské oblasti Punggi. Právě v této oblasti roste jeden z nejúčinnějších ženšenů na světě.

KOMBE je naší ochrannou známkou pro evropský trh. 

KOMBE znamená v korejštině "na zdraví!"

KOMBE je unikátní kombinací 6letého červeného korejského ženšenu a jujuby. Tato kombinace je účinná a bezpečná pro dlouhodobé podání bez přestávek a navíc dobře chutná!

KOMBE Royal je 100% extrakt 6letého červeného korejského ženšenu. Tuto koncentrovanou alternativu užívejte krátkodobě. Doporučuje se při krizových situacích. Funguje také jako jednorázové dodání energie či nabuzení.