Silikonové baňky BAMBINO CUPS

Silikonové baňky BAMBINO CUPS jsou nezbytným pomocníkem pro detoxikaci, regeneraci a omlazení těla. Používají se v kombinaci s tělovými oleji BELLABACI. BAMBINO CUPS jsou díky své velikosti vhodné na obličej.

Představujeme Vám jihoafrickou značku BELLABACI, která vyvinula moderní silikonové baňky, vyrobené ze speciálně odolného silikonu. I při pravidelném používání vydrží několik let. Tyto speciální baňky jsou patentované. Navíc je materiál velmi hygienický a snadný na údržbu. Vybírat můžete ze tří velikostí.

Baňkování je starodávná wellness terapie, používaná k regeneraci, rejuvenaci i detoxikaci těla. Již nemusíte chodit do žádného salonu. Profesionálních výsledků dosáhnete sami v pohodlí domova. Princip baňkování je postaven na podtlaku, který nahrazuje ruce maséra. Efekt je viditelný i citelný ještě 5 hodin po masáži. Díky použití baněk v kombinaci s tělovými oleji BELLABACI se navíc účinek znásobí. Při pravidelném baňkování je efekt dlouhotrvající.

Naše doporučení: Používejte denně, po dobu 2 - 5 minut. Pravidelnost je klíčem k úspěchu. Můžete je použít ve sprše se svým oblíbeným sprchovým gelem. My ale doporučujeme v kombinaci s tělovými oleji BELLABACI. Klidně i u televize, když sledujete Vás oblíbený seriál.

Skladem: Ano
Velikost balení:
Cena včetně DPH: 1099 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 100 pure bodů

Proč používat baňky?

  • zlepšují vzhled nerovnoměrné pokožky
  • hloubková masáž svalů

Tělový krém se rychle vstřebává, hloubkově vyživuje. Obsahuje bambucké a kakaové máslo. Má blahodárné účinky na suchou až popraskanou pleť. Zanechává ji hedvábně jemnou. Vhodný na celé tělo.
Tělový olej má unikátní gelovou konzistenci, která se po aplikaci změní na olejovou. Tělový olej je speciálně vhodný na baňkování, díky kterému se účinky produktů násobí. Olej nezanechává mastný pocit a nebarví oblečení. Je vhodný používat lokálně.
Esenciální olej je nejkoncentrovanější formule Bellabaci produktů. Lze ho používat samostatně jako aromaterapie, ale i jako ingredience do Vašeho oblíbeného rituálu. Tzn., že pár kapek přidáte do své beauty rutiny nebo do koupele. Můžete ho samostatně nakapat do aromalampy a stane se z něj ta nejlepší aromaterapie, kterou jste kdy vyzkoušeli.