Silikonové baňky BAMBINO CUPS

Silikonové baňky BAMBINO CUPS jsou nezbytným pomocníkem pro detoxikaci, regeneraci a omlazení těla. Používají se v kombinaci s tělovými oleji BELLABACI. BAMBINO CUPS jsou díky své velikosti vhodné na obličej.

Představujeme Vám jihoafrickou značku BELLABACI, která vyvinula moderní silikonové baňky, vyrobené ze speciálně odolného silikonu. I při pravidelném používání vydrží několik let. Tyto speciální baňky jsou patentované. Navíc je materiál velmi hygienický a snadný na údržbu. Vybírat můžete ze tří velikostí.

Baňkování je starodávná wellness terapie, používaná k regeneraci, rejuvenaci i detoxikaci těla. Již nemusíte chodit do žádného salonu. Profesionálních výsledků dosáhnete sami v pohodlí domova. Princip baňkování je postaven na podtlaku, který nahrazuje ruce maséra. Efekt je viditelný i citelný ještě 5 hodin po masáži. Díky použití baněk v kombinaci s tělovými oleji BELLABACI se navíc účinek znásobí. Při pravidelném baňkování je efekt dlouhotrvající.

Naše doporučení: Používejte denně, po dobu 2 - 5 minut. Pravidelnost je klíčem k úspěchu. Můžete je použít ve sprše se svým oblíbeným sprchovým gelem. My ale doporučujeme v kombinaci s tělovými oleji BELLABACI. Klidně i u televize, když sledujete Vás oblíbený seriál.

Skladem: Ano
Velikost balení:
Cena včetně DPH: 1099 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 100 pure bodů

Proč používat baňky?

  • zlepšují vzhled nerovnoměrné pokožky
  • hloubková masáž svalů

Zdroje - Terapie baňkováním:

  • Abdullah M.N. Al-Bedah, Ibrahim S. Elsubai, Naseem Akhtar Qureshi, Tamer Shaban Aboushanab, Gazzaffi I.M. Ali, Ahmed Tawfik El-Olemy, Asim A.H. Khalil, Mohamed K.M. Khalil, Meshari Saleh Alqaed, The medical perspective of cupping therapy: Effects and mechanisms of action, Journal of Traditional and Complementary Medicine, Volume 9, Issue 2, 2019, Pages 90-97, ISSN 2225-4110, https://doi.org/10.1016/j.jtcme.2018.03.003
  • Felix J. Saha, Stefan Schumann, Holger Cramer, Claudia Hohmann, Kyung-Eun Choi, Roman Rolke, Jost Langhorst, Thomas Rampp, Gustav Dobos, Romy Lauche; The Effects of Cupping Massage in Patients with Chronic Neck Pain - A Randomised Controlled Trial. Complement Med Res 3 March 2017; 24 (1): 26–32. https://doi.org/10.1159/000454872
  • RADZIEJOWSKA, M.; RADZIEJOWSKI, P.; RUTKOWSKA, K.. Effectiveness of Chinese cupping massage during the initial stage of lipodystrophy (case report). Journal of Physical Education & Sport . 2020 Supplement, Vol. 20, p2239-2245. 7p. DOI:10.7752/jpes.2020.s3300
  • Zhou Y, Cao F, Li H, et al. Photoacoustic imaging of microenvironmental changes in facial cupping therapy (2020). Biomedical optics express. 11(5): 2394–2401. doi: 10.1364/BOE.387985

Jihoafrická kosmetická značka BELLABACI je lídrem v oblasti baňkové terapie a přírodních produktů pro zdraví a wellness. BELLABACI využívá nejnovější technologie, vědu a východní medicínu k vytváření vysoce kvalitních produktů nejen pro luxusní lázně, hotely, ale i koncové zákazníky po celém světě. Česká republika se stala již 23 zemí, kde domácí terapii zakoupíte. Protože se jedná o propojení fytoterapie, homeopatie a aromaterapii, vybíráte si produkty nejen podle barvy obalu, ale hlavně podle vůně. Protože ta vám napoví, co nejvíce trápí vaše tělo. Produkty používejte v kombinaci se speciálními silikonovými baňkami.

PURE DISTRICT je jediným oficiálním distributorem značky BELLABACI pro český a slovenský trh. Pokud „stejný“ produkt nakoupíte od jiné společnosti, než je sám PURE DISTRICT nebo jeho smluvní partneři, nemusí se jednat o originál. Tím pádem nemusí být zaručena kvalita a ani bezpečnost produktu.