KOMBE + CAFFÉ = nové ideální spojení lahodné chuti

KOMBE + CAFFÉ = nové ideální spojení lahodné chuti

06.06.2022 | Sdílet na FB

Fantastická kombinace pro všechny, kteří potřebují rychlou dávku energie s okamžitým účinkem. Ocení hlavně ti, kteří trpí nízkým tlakem.

Příprava KOMBE CAFFÉ je naprosto jednoduchá. KOMBE nasypte do již hotového šálku kávy. Můžete přidat i během přípravy. Chutná fantasticky.

Jak chutná ženšen?
Ženšenový kořen má příjemní a velmi specifické aroma s typickou temperamentní a hlubokou chutí. Během ochutnávek jsme často slyšeli slova: zemitý, lesní, buket dubových sudů, medový, s příchutí javorového sirupu... Většina lidí, která jej ochutnala poprvé, byla příjemně překvapena, že i zdravé věci mohou chutnat lahodně.

Jak dlouho mohu užívat KOMBE?
Kombe můžete užívat celoročně. Nepřekračujte však denní doporučenou dávku, což znamená maximálně 3. sáčky denně.

Při rozpouštění obsahu sáčku vzniká na povrchu pěna, je to v pořádku?
Ženšen obsahuje saponiny: Jsou to účinné látky, které zajišťují Kombe jeho unikátní vlastnosti. Slovo saponin vzniklo z latinského slova "sapo", což v překladu znamená mýdlo. Tento název vznikl na základě vlastnosti, které saponiny vykazují, tj. že jejich roztoky pění. Jednoduše řečeno, jestli se vám vytvoří při rozpouštění sáčku Kombe na povrchu pěna, je to důkazem vysokého obsahu účinných látek - saponinů.