Konkrétní řešení na konkrétní problémy

Konkrétní řešení na konkrétní problémy

01.04.2022 | Sdílet na FB

Vrstvení kosmetických přípravků je jediná účinná a ověřená metoda v péči o pleť. Není pravdou, že vám stačí jen jeden produkt. Z podstavy věci, totiž není možné vytvořit jen
jeden, který by uměl vše. Navíc, pokud používáme produkty ve správném pořadí, dochází k přiměřené aktivaci pleti a kýženému účinku, který od kosmetiky očekáváme.

A tím je mladistvá, krásná a zdravě vypadající pleť bez vrásek. Bohužel, čím jsme starší, tím více kroků bychom do své rutiny měli zařadit. S věkem se snižuje množství kolagenu, povolují kontury obličeje. Tvoří se vrásky, pokožka se ztenčuje a vznikají stařecké skvrny. Někomu se dokonce rozšiřují póry. Všichni jsme dehydratovaní. To znamená, že kromě dvoufázového čistění, aktivace pleti tonikem, nanesení séra na vrásky a krému, je dobré přidat další kroky pro konkrétní problémy.

WHAMISA kromě své klasické BIO řady vyvinula řadu FRESH, která je postavená na minimalismu a řeší konkrétní problémy. Jedná se o 100% přírodní a intuitivní péči o pleť. Koncept FRESH je postaven na jednoduchém principu, že méně ingrediencí znamená více účinku. Proto vznikly ucelené série produktů z hrušky, mořských řas a opuncie. Produkty jsou vhodné pro všechny typy pleti.

ČERNÉ KRUHY POD OČIMA, PIHY, HYPERPIGMENTACE, ROZZÁŘENÍ PLETI
Máte často černé kruhy pod očima? Chcete sjednotit tón pleti? Potřebujete rozjasnit a rozzářit pleť? Je vaše pleť citlivá se sklonem k zarudnutí, mdlá a unavená? Vyzkoušejte hruškovou řadu. V asijské kultuře je hruška již dva tisíce let synonymem zdraví a krásy. Je významnou součástí tradiční přírodní medicíny. Navíc obsahuje arbutin, quercetin, flavonoidy. A právě tyto složky pomáhají při hyperpigmentaci.

POVADLÉ KONTURY, ROZŠÍŘENÉ PÓRY, ZÁNĚTY
Chcete zlepšit povadlost a elasticitu pleti? Máte rozšířené póry? Trpíte na záněty pleti, akné, zarudnutí? Potom zařaďte do své péče produkty s mořskými řasami. Ty obsahují přirozeně se vyskytující betaglukany, kyselinu alginovou a fucoidan. Tento zázračný mix umí viditelně zpevnit obličej.

OKAMŽITÉ VYPNUTÍ PLETI DÍKY HYDRATACI
Máte vysušenou pleť se sklonem k šupinatění? (Pozor, i mastná pleť může být dehydratovaná.) Pak rozhodně potřebujete přírodní botox sérum, které umí díky super rychlé hydrataci pleť vypnout až na 72 hodin. Tekutý peeling je zase fantastickým pomocníkem na retexturaci pleti a liftingový shot v podobě masky je první jasnou volbou na pomačkaný obličej po ránu.

Fotografie

WHAMISA FRESH Hruška.jpg
WHAMISA FRESH Mořské řasy.jpg
WHAMISA FRESH Opuncie.jpg