Podcast #10  – WHAMISA FRESH? Jasná volba na každý problém!

Podcast #10 – WHAMISA FRESH? Jasná volba na každý problém!

17.06.2022 | Sdílet na FB

O tom, proč je WHAMISA tak unikátní, jsme již v našich podcastech mluvili. Tento podcast je ale věnovaný nové řadě - WHAMISA FRESH. Koncept je totiž úplně jiný a o to zajímavější!
Hlavní roli v něm hraje opuncie, hruškamořské řasy.

PharmDr. Lucia Havlíková Vám jednotlivé řady představí. Zjistíte, proč se přírodní liftingové sérum z opuncie stalo naším bestsellerem a zda za pozornost stojí i exfoliační tonikum. Lucka také prozradí svůj rituál s opunciovou maskou, díky které se ráno mění, jak ona sama říká v mladší a vyhlazenější paní. Spolu s Líbou Vám řeknou, co je z této kolekce jejich největší závislost a láska. Mimochodem, velkým překvapením je opunciový šampon. Opravdu hydratuje i odbarvené vlasy a má vlastnosti kondicionéru.
Hruškovou řadu tvoří dva produkty - esencesérum. Ocení je všichni, kteří řeší hyperpigmentace, kruhy pod očima a mdlou pleť. Pokud Vás trápí povadlé kontury a rozšířené póry sáhněte po řadě, která nakombinovala červenou, hnědou a zelenou řasu. Obsahuje tonikumvylepšenou masku, jak jinak než z řas. Když si poslechnete celý podcast, dozvíte se, které produkty jsou Vaše MUST HAVE letošního roku a které si rozhodně zamilujete. Stejně tak jako my!