WHA květy MI krása SA číslo 4

WHA květy MI krása SA číslo 4

09.03.2018 | Sdílet na FB

Je obecně známo, že Korejky mají nejhezčí pleť na světě. Nehledejte za tím výmluvy, že se jedná o genetickou dispozici. Je to tím, že se o svoji pleť velmi pečlivě starají.

V Koreji je nespočet různých přírodních značek. Když se ale podíváte detailněji, zjistíte, že spousta z  nich používá suroviny, které nejsou vhodné pro Evropany a  co víc, jsou v nich použité pomocné chemické látky.

Všechny složky v přípravcích Whamisa jsou ryze přírodní a většina z nich pochází z certifikovaných zemědělství. Jinak řečeno, většina rostlin je v bio kvalitě. V žádném přípravku nenajdete chemické přísady, umělé vůně a  barviva, ropné deriváty, stabilizátory pH, parabeny a ani  chemické stabilizátory.

Samozřejmostí je, že se neprovádí žádná testování na zvířatech. Většina produktů je navíc vhodná pro vegany. Přesné složení naleznete v  detailu každého produktu na www.puredistrict.cz.

Důležitou vlastností přípravků Whamisa je i to, že neobsahují žádnou přidanou vodu. Všechna tekutina pochází přímo z bylinných výtažků. Tzn. pleť není vysušená a zároveň není potřeba přidávat chemické konzervanty.

Proč právě číslo 4?

Na výzkumu a vývoji této unikátní kosmetické péče úzce spolupracovala skupina 4 mezioborových expertů: botaniků, chemiků, dermatologů a expertů na fermentační procesy. Rostliny použité v kosmetice Whamisa jsou stvořeny ze 4 základních elementů přírody: vody, země, vzduchu a slunce, které dohromady dávají život krásným a čistým bylinám. Whamisa využívá 4 klíčové části rostlin: květ, kořen, plod a semeno. Tyto části tvoří základ všech přípravků.

P.S. Co Vy a DETOX koupelny? Můžete vyzkoušet vzorky. Většina produktů je i v cestovním balení!