MASTER CLASS ZDRAVÉ tělo, pohyb a strava – 8.6. 2024 od 9.30

Chcete zažít pocit jako hvězda? Chcete vědět, jak se hvězdy stravují, co dělají, aby byly takzvaně v „šejpu“ a vypadaly skvěle? Pak byste neměli opomenout MASTER CLASS s Bárou Voštovou. Bára je osobní trenérkou, s klienty pracuje pouze individualně, žádné veřejné skupinové hodiny nemá a vzhledem k jejímu plnému diáři ani neplánuje. Ale protože je Líba její dlouholetou klientkou, uprosila ji o jeden veřejný termín v PURE. Bára při své práci kombinuje různé techniky jako jsou například pilates, jóga, posilovaní s vahou vlastního těla. Za ty roky si vypracovala i vlastní techniky, které sdílí jen se svými klienty, a proto je tak úspěšná. Máme velkou radost, že se o ně i s námi podělí.

Co se dozvíte:
90 minutová přednáška o tom, jak má správně fungovat tělo, jaký pohyb a strava pro koho je vhodná, nejčastější stravovací chyby, jak si vytvořit ten nejlepší balanc v běžném životě (jak se stravovat v restauraci, na cestách, že není vždy nutné mít krabičky v kabelce, no prostě – jak se z toho všeho nezbláznit)
30 minut diskuze
Krátká přestávka
60 minutová lekce ukázka cvičení pro běžný den

Začátek akce: 9.30 hodin, předpokládaný konec akce před 13.00 hodinou. Prosíme o dochvilnost, sportovní pohodlné oblečení, podložku na cvičení. Během eventu vám bude nabídnuto KOMBE smoothie nebo shot. Voda je samozřejmostí. Akce má být neformální a příjemné setkání, které si nejvíce užijete třeba s kamarádkou a ještě po něm stačíte zajít na oběd. A už budete vědět, co si dát.

Líba: Na Báru jsem dostala doporučení před třemi roky, kdy jsem byla zoufalstvím bez sebe. Prakticky nonstop mě bolely záda, přestože jsem pravidelně cvičila. Nic nepomáhalo. Když ke mně Bára poprvé přišla, rovnou mi řekla, že musíme min. 2x týdně, jinak to nemá smysl. A měla pravdu. Když je čas, „jedeme“ spolu 3 x týdně a dneska si můžeme dovolit i online. Takže ji mám prakticky pořád s sebou. Je fantastická i v tom, že během cvičení mi doporučí nový recept, kde koupit něco zdravého a co rychle sníst, když není čas. A pozor! Mám se skvěle a hrozně mě to baví!

Po kurzu si u nás můžete samozřejmě nakoupit. Pozor! Omezená kapacita!

Skladem: Ano
Velikost balení:
Cena včetně DPH: 2999 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 290 pure bodů