KOMBE

V čaji KOMBE je obsažena unikátní kombinace korejského šestiletého červeného ženšenu a jujuby. Tato kombinace obsahuje na 180 účinných látek.
KOMBE ROYAL je 100% extrakt ze šestiletého červeného korejského ženšenu. Jedná se o nejcennější a nejúčinnější ženšen na světě.

Oproti klasickému KOMBE je KOMBE ROYAL velmi silná "bojová" verze. A my víme, že všichni, kterým na sobě záleží, jej budou milovat.

KOMBE Ženšenáda je limonáda pro dospělé. Jejím základem jsou zralé sicilské citróny, KOMBE a rozmarýn. Ženšenáda je svrchně kvašená s pomocí šampaňské kvasinky.

KOMBE je chráněno ochrannou známkou pro evropský trh.

Ženšen pravý korejský

 V čaji Kombe je obsažen korejský šestiletý červený kořen ženšenu pravého.

Existuje více druhů ženšenu, například americký, pětilistý, japonský nebo sibiřský. Žádný z nich ovšem nelze nazývat v užším slova smyslu ženšenem.  A žádný z nich nemá prokázané stejné účinky jako ženšen pravý, vypěstovaný v Koreji. Obecně je znám pod zkráceným názvem korejský ženšen.

Ženšen pravý korejský je nejstarší, nejznámější a nejúčinnější doposud známý adaptogen na světě. Pro účinnost ženšenu pravého korejského je důležité stáří kořenů. Nejúčinnější je v době zralosti šesti let.

V Koreji je vyhlášená oblast Punggi v provincii Gyeongbuk. Ženšen z této oblasti je nejkvalitnější a nejdražší. Právě odtud Kombe pochází.

Navíc červený kořen ženšenu pravého korejského je účinnější než bílý a čerstvý a jakýkoliv jiný ženšen.