KOMBE Ženšenáda 1 ks

ŽENŠENÁDA KOMBE je limonáda pro dospělé. Dávka extraktu KOMBE Royal, obsažená v ŽENŠENÁDĚ KOMBE, odpovídá dvěma sáčkům KOMBE.
Jejím základem jsou zralé sicilské citróny, KOMBE a rozmarýn. ŽENŠENÁDA je svrchně kvašená s pomocí šampaňské kvasinky.

100% přírodní produkt, který je velmi osvěžující a s příjemnou bublinkou. Hodí se na každou slavnostní přiležitost, neurazí ani jako drink na přípitek.

ŽENŠENÁDA KOMBE dodává energii pro tělo i mysl. Perfektně funguje na detox, kocovinu a libido. Na zdraví, protože KOMBE zdravé je!

Pozor, do jedné zásilky si můžete vložit maximálně 5 ks ŽENŠENÁDY KOMBE.

Skladem: Ano
Velikost balení: 330 ml
Cena včetně DPH: 69 Kč
Počet: 1 + -

ŽENŠENÁDA je jediná svrchně kvašená nealkoholická ovocná limonáda na trhu s méně než polovičním obsahem cukru proti jiným limo nápojům, obsahem alkoholu typicky 0,25% (méně než nealko pivo). Obsahuje 10% ovocné složky a je 100% přírodní. Je bohatá na přírodní vitamín C a B a charakteristická přirozenou bublinkou mající původ ve fermentaci.

Vyvinuto a vyrobeno v ČR.
Výrobce: Kerská limonádovna s.r.o., Kersko 736, 289 12 Hradišťko v partnerství s PURE DISTRICT s.r.o., Budečská 956/11, 120 00 Praha 2

Citronová šťáva z koncentrátu 8 g, řepný cukr 4,3 g, Kombe Royal 660 mg (extrakt ze šestiletého kořene červeného korejského ženšenu, obsah saponinů Rg1 + Rb1 + Rg3 = 4,62 mg , celkový obsah saponinů: 80,85 mg), extrakt z rozmarýnu 0,6 g, vláknina 0,5 g, nenasycené mastné kyseliny a sůl <0,1 každý.
Energetická hodnota 72 kJ (17,2 kcal)/100 ml.

Funkční potravina. Jedna lahev obsahuje 2 sáčky KOMBE.
Obsahuje alkohol do 0,5 %.

 

Po dobu jednoho roku jsme testovali spoustu různých extraktů ženšenu od předních korejských dodavatelů. Až jsme našli ten nejlepší, ten náš, KOMBE. 

KOMBE pochází z korejské oblasti Punggi. Právě v této oblasti roste jeden z nejúčinnějších ženšenů na světě.

KOMBE je naší ochrannou známkou pro evropský trh. 

KOMBE znamená v korejštině "na zdraví!"

KOMBE je unikátní kombinací 6-letého červeného korejského ženšenu a jujuby. Díky této kombinaci dochází k násobení účinků. Zároveň je účinná a bezpečná pro dlouhodobé podání bez přestávek. 

KOMBE Royal je 100% extrakt 6-letého červeného korejského ženšenu. Tuto koncentrovanou alternativu užívejte krátkodobě. Doporučuje se při krizových situacích. Funguje také jako jednorázové dodání energie či nabuzení.

Jedinečné účinky KOMBE způsobuje kombinace šestiletého korejského červeného ženšenu a jujuby. 

Dodává energii pro tělo i mysl.

Snižuje psychickou únavu a zlepšuje schopnost řešit problémy.

Podporuje imunitu a obranyschopnost těla.

Zlepšuje paměť, koncentraci i rychlost myšlení.

Zvyšuje libido a erekci u mužů.