WHAMISA BIO Anti-age liftingová maska KELP

Jednorázová BIO Anti-age liftingová maska KELP je královnou mezi maskami. Po její aplikaci bude Vaše pleť pružná, vyživená a rozjasněná. Zmizí Vám otoky i tmavé kruhy pod očima. Celý komplex účinných látek výrazně vyhlazuje vrásky. Vítěz soutěže o nejlepší produkt na prestižním německém veletrhu přírodní kosmetiky Vivanes.

Naše zkušenost: Maska KELP opravdu viditelně vyhlazuje vrásky a celkově harmonizuje a zpevňuje kontury obličeje. Její efekt Vás doslova uchvátí. Ideální je aplikovat masku večer. Po aplikaci  již není potřeba další péče a Vaše pleť má tak čas na regeneraci a dovstřebání všech účinných látek na maximum.  

Skladem: Ano
Velikost balení: 35 g
Cena včetně DPH: 465 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 40 pure bodů
 • Maska je vyrobena ze 100 % mořských řas Kelp, navíc impregnovaná vysoce účinným sérem, které je složeno z 32 složek, obsahující desítky účinných látek.
 • Řasa KELP také hydratuje a díky tomu je pleť hladká i jemná. Navíc zatahuje otevřené póry pleti. Zpevňuje kontury obličeje a redukuje vrásky. Celkově harmonizuje, sjednocuje a zklidňuje podrážděnou pleť.
 • Nejzajímavější na celé masce je unikátní kombinace všech účinných složek s apelem na anti-aging, lifting, regeneraci, hydrataci a celkovou harmonizaci obličeje.
 • Obsahuje kromě vysokého množství minerálů, aminokyselin a vitamínů i kyselinu alginovou. Právě díky ní je efekt po aplikaci okamžitý.
 • Vhodná pro všechny typy pleti.
 • Návod k použití: Po vyčištění aktivujte pleť Tonikem. Spodní díl masky aplikujte od kořene nosu směrem k lícním kostem. Horní díl na oblast očí a čela. Masku přiložte tou stranou, kde byla fólie. Nechte působit 20 minut, poté odstraňte. Pomocí rukou vklepejte všechno zbylé sérum do pleti. Nesmývejte. Aplikujte alespoň 1x týdně. 

  Náš tip: Dopřejte své pleti intenzivní speciální měsíční kúru, která je světovou novinkou v "liftingu bez skalpele". Více se dozvíte tady.

  Anti-age liftingová maska Kelp byla ve finále o Nejlepší pleťovou masku roku 2019 v prestižní anketě Cosmopolitan Beauty Awards 2019.

* Maska Kelp může mít dvojí značení expirace: 제조 znamená datum výroby (masku Kelp doporučujeme spotřebovat do 12 měsíců od data výroby) nebo datem expirace.

WHAMISA JE LUXUSNÍ KOREJSKÁ KOSMETIKA BEZ CHEMIE: Jediná kosmetika s patentovanou fermentací a bez přidané vody na českém trhu!!!

Díky patentované fermentaci je:

 • Znásobena účinnost výrobků a zaručen okamžitý viditelný efekt po aplikaci.
 • Snížené riziko vzniku alergických reakcí na přírodní složky, proto je kosmetika vhodná pro alergiky a osoby s přecitlivělou pletí.
 • Prodloužena doba trvanlivosti od otevření produktu na osm měsíců. Přípravky bez chemie vydrží max šest týdnů.

Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu, protože:

 • Voda v kosmetických produktech pleť vysušuje.
 • Voda vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Proto musí být produkty chemicky konzervovány. Chemické konzervanty kromě vedlejších účinků mohou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.
 • Produkty bez přidané vody jsou logicky koncentrovanější a proto účinnější.

WHAMISA není testována na zvířatech ve všech fázích výroby produktu a je vhodná i pro vegany.
Kosmetika WHAMISA má tyto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest