Hydratace & aktivace pleti

Tonika WHAMISA prošly zásadní proměnou. Mají větší objem, nové „nadupané“ složení a eco-friendly obal.
 • Obecně mají vlastnosti séra, vyvažují pH pleti a hydratují ji.
 • Aktivují pleť a zaručí vstřebání účinných látek dalších přípravků. Nově jsou vyrobeny dle potřeb pleti. Každé z nich řeší konkrétní problém a zároveň efektivně bojuje proti stárnutí pleti. Budete potřebovat všechny tři. Všechna tonika jsou totiž vhodná pro všechny typy pleti, včetně citlivé a problematické.
 • Hydratační spreje WHAMISA se postarají o okamžitou hydrataci a zdravý, mladistvý vzhled pleti. Zbaví vás nepříjemného vlivu suchého klimatizovaného vzduchu na pleť, navíc fixují make-up. Převratnou novinkou jsou Hydratační dvoufázové spreje WHAMISA. Doporučujeme používat jako druhou fázi hydratace, kde skvěle zintenzivňují účinky tonika. Dosáhnete maximální hydrataci pleti.

  Ženšen pravý korejský

   V čaji Kombe je obsažen korejský šestiletý červený kořen ženšenu pravého.

  Existuje více druhů ženšenu, například americký, pětilistý, japonský nebo sibiřský. Žádný z nich ovšem nelze nazývat v užším slova smyslu ženšenem.  A žádný z nich nemá prokázané stejné účinky jako ženšen pravý, vypěstovaný v Koreji. Obecně je znám pod zkráceným názvem korejský ženšen.

  Ženšen pravý korejský je nejstarší, nejznámější a nejúčinnější doposud známý adaptogen na světě. Pro účinnost ženšenu pravého korejského je důležité stáří kořenů. Nejúčinnější je v době zralosti šesti let.

  V Koreji je vyhlášená oblast Punggi v provincii Gyeongbuk. Ženšen z této oblasti je nejkvalitnější a nejdražší. Právě odtud Kombe pochází.

  Navíc červený kořen ženšenu pravého korejského je účinnější než bílý a čerstvý a jakýkoliv jiný ženšen.