Masky

Vyzkoušejte jednorázové hydrogelové masky WHAMISA. Díky vstřebávání účinných látek společně s tajícím hydrogelem zažijete novou zkušenost a pocit hydratované a čisté pleti. Vybírat můžete ze tří variant podle aktuální potřeby.

Chcete své tváři dopřát opravdový luxus s okamžitým efektem? Královnou mezi maskami je WHAMISA BIO Anti-age liftingová maska KELP. Tato maska je vyrobena z mořských řas a postará se o vyhlazení vrásek, zmenšení otoků, stažení pórů, sjednocení a rozzáření pleti.

Potřebujete lifting? Vyzkoušejte speciální měsíční kúru, která je světovou novinkou v "liftingu bez skalpelu". Po dobu jednoho měsíce aplikujte 3x týdně Anti-age liftingovou masku KELP.

Věděli jste, že stav své pleti můžete sami ovlivnit až z 80 procent? Jen 20 procent je genetika a další neovlivnitelné faktory. Proto bychom měli masky používat alespoň jedenkrát týdně. Protože jedině tak dodáme pleti potřebnou výživu, čas na regeneraci a zabraňujeme stárnutí.

Ženšen pravý korejský

 V čaji Kombe je obsažen korejský šestiletý červený kořen ženšenu pravého.

Existuje více druhů ženšenu, například americký, pětilistý, japonský nebo sibiřský. Žádný z nich ovšem nelze nazývat v užším slova smyslu ženšenem.  A žádný z nich nemá prokázané stejné účinky jako ženšen pravý, vypěstovaný v Koreji. Obecně je znám pod zkráceným názvem korejský ženšen.

Ženšen pravý korejský je nejstarší, nejznámější a nejúčinnější doposud známý adaptogen na světě. Pro účinnost ženšenu pravého korejského je důležité stáří kořenů. Nejúčinnější je v době zralosti šesti let.

V Koreji je vyhlášená oblast Punggi v provincii Gyeongbuk. Ženšen z této oblasti je nejkvalitnější a nejdražší. Právě odtud Kombe pochází.

Navíc červený kořen ženšenu pravého korejského je účinnější než bílý a čerstvý a jakýkoliv jiný ženšen.