Tělová péče

Celá tělová řada WHAMISA je v bio kvalitě, oceněná prestižními certifikáty BDIH a EWG.

Neobsahuje sulfáty, chemické přísady, umělé vůně, barviva a ropné produkty, stabilizátory pH, parabeny a jiné chemické stabilizátory. Navíc mycí gely a pěny neobsahují sulfáty /SLS, SLES/ a kokamidopropylbetain, významný kontaktní alergen současnosti.

Většina ingrediencí je fermentovaná laktobacilem, který navíc přispívá k zachování vyváženého pH.

WHAMISA Tělová péče je velmi dobře snášena i u různých projevů poškozené kožní bariéry jako je například atopický ekzém.

Ženšen pravý korejský

 V čaji Kombe je obsažen korejský šestiletý červený kořen ženšenu pravého.

Existuje více druhů ženšenu, například americký, pětilistý, japonský nebo sibiřský. Žádný z nich ovšem nelze nazývat v užším slova smyslu ženšenem.  A žádný z nich nemá prokázané stejné účinky jako ženšen pravý, vypěstovaný v Koreji. Obecně je znám pod zkráceným názvem korejský ženšen.

Ženšen pravý korejský je nejstarší, nejznámější a nejúčinnější doposud známý adaptogen na světě. Pro účinnost ženšenu pravého korejského je důležité stáří kořenů. Nejúčinnější je v době zralosti šesti let.

V Koreji je vyhlášená oblast Punggi v provincii Gyeongbuk. Ženšen z této oblasti je nejkvalitnější a nejdražší. Právě odtud Kombe pochází.

Navíc červený kořen ženšenu pravého korejského je účinnější než bílý a čerstvý a jakýkoliv jiný ženšen.