WHAMISA BIO Tonikum proti lupům a vypadávání vlasů

WHAMISA BIO Tonikum proti lupům a vypadávání vlasů je fantastickým pomocníkem v boji proti jakémukoliv diskomfortu pokožky hlavy. Odstraňuje svědění, lupy, vypadávání vlasů. Také aktivuje růst vlasů a zlepšuje jejich strukturu a objem. Vhodné pro všechny typy pleti. Protože ale neobsahuje velké množství alkoholu, je nejlepším tonikem na trhu i pro osoby se suchou a atopickou kůží.

Naše zkušenost: Aplikujte do suchých vlasů. Tonikum se fantasticky vstřebá do pokožky a opravdu vlasy nezamastí. Ze zkušenosti nás i zákazníků víme, že jim opravdu přestaly padat vlasy. A zásadně ulevuje od svědění.

Skladem: Ano
Velikost balení: 105 ml
Cena včetně DPH: 1045 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 100 pure bodů
Cena za Pure Body: 640 bodů doplatek 740 Kč
 • Výtažky ze sojových bobů pokožku vyživí a posílí její funkci ochranné bariéry. 
 • Ještěrkovec čínský a jerlín žlutavý vykazují antimikrobiální a protizánětlivé účinky. 
 • Výtažky z kurkumy a máty zabraňují svědění a tvorbě lupů.
 • Touleň srdčitá a perila křovitá zabraňují vypadávání vlasů a zároveň podporují jejich růst.
 • Pelyněk obsahuje vitamín E, který podporuje růst vlasů, hydratuje pokožku hlavy a zabraňuje tvorbě lupů.
 • Morušovník bílý zabraňuje předčasnému šedivění vlasů. Společně s andělikou vyživují vlasové kořínky a tím stimulují růst vlasů. 
 • Zázvor, ženšen i kofein zvyšují mikrocirkulaci a přívod živin do pokožky hlavy. To aktivuje vlasové kořínky a samotné dělení buněk, tím se zlepšuje růst vlasů, prodlužuje jejich růstová fáze a pokožka hlavy je chráněná před škodlivými účinky testosteronu. Tato kombinace aktivně bojuje proti vypadávaní vlasů.
 • Bezoplachové tonikum s pH 5,8 - 6,3 je vhodné na denní užití, nezatěžuje a nemastí vlasy.
 • Vhodné pro vegany.

*Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, *Saururus Chinensis Extract, *Perilla Frutescens Leaf Extract, *Artemisia Annua Extract, *Houttuynia Cordata Extract, *Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Alcohol, Petroselinum Sativum (Parsley) Extract, *Mentha Suaveolens Leaf Extract, *Morus Alba Bark Extract, **Caffeine,  Panax Ginseng Extract, Sophora Flavescens Extract, Angelica Polymorpha Sinensis Root Extract, **Menthol, *Lactobacillus/Coix Lacryma-Jobi Ma-yuen Seed Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Sesamum Indicum (Sesame) Seed Ferment Filtrate, Lactobacillus/ Turmeric Ferment Filtrate, Lactobacillus/ Ginger Root Ferment Filtrate, Xantan Gum, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract

* pochází z ekologického pěstitelství a je v bio kvalitě 
** přírodního původu 
*** přírodní konzervanty / bergamotový olej neobsahuje bergapten 

WHAMISA JE LUXUSNÍ KOREJSKÁ KOSMETIKA BEZ CHEMIE: Jediná kosmetika s patentovanou fermentací a bez přidané vody na českém trhu!!!

Díky patentované fermentaci je:

 • Znásobena účinnost výrobků a zaručen okamžitý viditelný efekt po aplikaci.
 • Snížené riziko vzniku alergických reakcí na přírodní složky, proto je kosmetika vhodná pro alergiky a osoby s přecitlivělou pletí.
 • Prodloužena doba trvanlivosti od otevření produktu na osm měsíců. Přípravky bez chemie vydrží max šest týdnů.

Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu, protože:

 • Voda v kosmetických produktech pleť vysušuje.
 • Voda vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Proto musí být produkty chemicky konzervovány. Chemické konzervanty kromě vedlejších účinků mohou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.
 • Produkty bez přidané vody jsou logicky koncentrovanější a proto účinnější.

WHAMISA není testována na zvířatech ve všech fázích výroby produktu a je vhodná i pro vegany.
Kosmetika WHAMISA má tyto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest