Micelární čisticí pěna

Pěnivý čisticí přípravek na bázi micelární vody bez obsahu oleje odstraňuje nečistoty, zjemňuje vzhled pórů aniž by ji zbavoval vlhkosti. Je nekomedogenní. Vhodný pro vegany.

Naše zkušenost: Krásně čistí, zklidňuje a zmírňuje zarudnutí pleti.

Skladem: Ne
Velikost balení: 100 ml
Cena včetně DPH: 789 Kč
Za nákup získáte: 70 pure bodů

Water (Aqua), Glycerin, Lactobacillus Ferment, Propanediol, Coco-Glucoside, Lactobacillus, Heptyl Glucoside, Coco-Betaine, Glycolipids, Fucus Spiralis (Spiral Wrack) Extract, Tetraselmis Chui Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Ocimum Sanctum Leaf Oil, Octyldodecanol, Pogostemon Cablin (Patchouli) Leaf Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Xanthan Gum, Heptanol

Codex Labs je biotechnologická společnost založená na vědeckých základech, která se věnuje podpoře mikrobiomu a průkopnickým produktům s klinicky ověřenými a významnými účinky v péči o pleť. Americká společnost Codex Labs vznikla ve spolupráci s dermatology a etnobotaniky. Cílem je poskytovat cenově dostupnou a vysoce účinnou péči o pleť. Od složení až po balení vytvořila společnost řadu, která vám vrací do rukou sílu rostlin - s klinickými výsledky, které to potvrzují.