Prvotřídní kolagen v náplasti líčka nosoretky

Představujeme první neinvazivní aplikaci kolagenu až k dermis. Jihokorejská firma Dermarssance vymyslela High-tech patentovanou revoluční metodu, jak vpravit čistý kolagen do pleti, aniž byste museli navštívit plastického chirurga a zavádět jehly do kůže. Forma podání kolagenu v náplasti je 10x účinnější oproti séru a 15x oproti gelu. Náplast má 30 vrstev tenkých kolagenových vláken navrstvených na sebe. Je vyrobena technologií Revolution Fibers, která získala řadu ocenění za svůj inovativní vývoj v kosmeceutice. Jedná se o TOP produkt v anti-aging péči. Nic víc v rámci doplnění kolagenu neivazivní metodou neexistuje. Pokud Vás trápí viditelné znaky stárnutí pleti a vrásky, rozhodně vyzkoušejte kolagenovou kúru.

Jaké jsou účinky po aplikaci?

  • podpora vyhlazení jemných vrásek a blokace vzniku nových
  • (3D) obnova kontur
  • podpora tvorby vlastního kolagenu
  • zpevnění a vyhlazení pleti
  • zvýšení elasticity a pevnosti kůže
  • rozjasnění a hydratace pokožky
  • zlepšení vzhledu jizev
  • regenerace kůže po UV záření

Balení obsahuje: 1 krabička obsahuje 5 náplastí na líčka a nosoretky. Používejte 1x až 2x týdně. Vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé pleti a těhotných/kojících maminek. Tento produkt byl testován jako hypoalergenní.

Náš TIP: Jedná se o tělu vlastní látku, a proto se mohou aplikovat 1x až 2x týdně dlouhodobě. My je používáme pravidelně 1x týdně na místa, která nás nejvíce trápí. Nebojte se náplast použít i jinde, než je předepsáno (např. krk, dekolt...). Je vhodné kombinovat s Lyofilizovanými perlami kyseliny hyaluronové. Protože každý přípravek má jiný mechanismus účinku, proto se vzájemně doplňují a pro efektivní účinek potřebujeme oba. KH zmizíkuje vrásky díky hydrataci a kolagen vytváří 3D síť v pleti, a tím ji vyplňuje zevnitř.

Náplast obsahuje 99,86 % kolagenu a 0,14 % kyseliny hyaluronové.

Skladem: Ano
Velikost balení: 5 ks
Cena včetně DPH: 1299 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 120 pure bodů

Kosmeceutická náplast je unikátní tím, že je doslova „ušitá“ z kolagenu a to speciální nano technologií. Tuto technologii umí vyrobit jen v Jižní Koreji. Náplast je tvořena z nanovláken obsahujících komplexní kolagen. Ten tvoří solubilní a hydrolyzovaný kolagen. Solubilní kolagen efektivně pracuje na povrchu a v nižších vrstvách kůže. Naopak hydrolyzovaný kolagen je naštěpený tak, aby prošel až k dermis.

Náplast se vstřebá před Vašima očima okamžitě hluboko do kůže. Pro představu: tloušťka náplasti je stejná, jako kdybyste 1 vlas podélně rozřízli 300x. Jednoduše řečeno, tím že je náplast tak tenká a složená jen z funkčního kolagenu, dochází k absolutnímu vstřebání, které je srovnatelné s injekční aplikací. Běžný kolagen se obvykle do hloubky z podstaty věci ani nedostane, protože jeho molekuly jsou příliš velké.

Náplast obsahuje 798 900 ppm kolagenu a 199 700 ppm hydrolyzovaného kolagenu. 

HighPrime Collagen Film
Collagen (781,684ppm), Hydrolyzed Collagen (216,916ppm), Hyaluronic Acid