Magic sérum s rozjasňujícím efektem

WHAMISA FRESH anti-aging sérum s rozjasňujícím efektem se opravdu může pyšnit označením MAGIC sérum, protože po aplikaci pomáhá viditelně zlepšit pružnost pokožky a přinést jí zářivý vzhled. MAGIC sérum díky svým hydratačním a rozjasňujícím vlastnostem pomáhá udržet vlhkost ve vnitřní vrstvě pokožky. Inovativní komplexní ingredience zlepšují vzhled vrásek během 3 minut a dodávají pleti pevnost a zářivost. Kaktusový pektin a sliz doplňují hydrataci pokožky zevnitř ven a udržují ji tak dlouhodobě hydratovanou a vypnutou. 

Náš tip: Pokud jste milovníkem WHAMISA hydratačního liftingového séra z opuncie, bude i toto MAGIC sérum MUST HAVE Vaší koupelny. Je také skvěle hydratační, ale navíc velmi rozjasňující a vyplňuje vrásky.

Za vše hovoří recenze: „Jako někdo s hlubokými vráskami na čele a několika jemnými linkami kolem očního okolí vidím při použití MAGIC séra znatelný rozdíl. Má mnohem gelovější konzistenci, což mě ze začátku překvapilo, ale aplikuje se velmi dobře. Vůbec nelepí a v kombinaci s WHAMISA Hydratačním krémem je má pleť fantastická. Rozhodně doporučuji!“

Skladem: Ano
Velikost balení: 33 ml
Cena včetně DPH: 2595 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 250 pure bodů

*Opuntia Ficus-Indica Stem Extract, Opuntia Ficus-Indica Fruit Extract, ★Serenoa Serrulata Fruit Extract, ★Angelica Polymorpha Sinensis Root Extract, ★Trigonella Foenum-Graecum Seed Extract, ★Leonurus Sibiricus Flower/Leaf/Stem Extract, ☆(-)-alpha-bisabolol, **Scutellaria Baicalensis Root Extract, **Paeonia Suffruticosa Root Extract, **Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, ☆Adenosine, Fragaria Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract, Hedera Helix (Ivy) Leaf/Stem Extract, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Extract

* Certifikované ekologické pěstování
** Přirozeně získaný extrakt v konzervační funkci
★ Whamisa komplex
☆ Ecocert

WHAMISA kromě své klasické BIO řady vyvinula řadu FRESH, která je postavená na minimalismu a řeší konkrétní problémy. Jedná se o 100% přírodní a intuitivní péči o pleť. Koncept FRESH je postaven na jednoduchém principu, že méně ingrediencí znamená více účinku. Proto vznikly ucelené série produktů z hrušky, mořských řas a opuncie. Produkty jsou vhodné pro všechny typy pleti.

WHAMISA JE LUXUSNÍ KOREJSKÁ KOSMETIKA BEZ CHEMIE

Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu, protože:

  • Voda v kosmetických produktech pleť vysušuje.
  • Voda vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Proto musí být produkty chemicky konzervovány. Chemické konzervanty kromě vedlejších účinků mohou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.
  • Produkty bez přidané vody jsou logicky koncentrovanější a proto účinnější.

WHAMISA není testována na zvířatech ve všech fázích výroby produktu a je vhodná i pro vegany.
Kosmetika WHAMISA má tyto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest