MINI Rozjasňující esence z hruškových květů

WHAMISA FRESH Pleťovou esenci z hruškových květů bude milovat ten, kdo potřebuje celkově rozjasnit a prozářit pleť. Esence krásně zesvětluje tmavé kruhy pod očima, pihy či hyperpigmentace. 

Máte často černé kruhy pod očima? Chcete sjednotit tón pleti? Potřebujete rozjasnit a rozzářit pleť? Je Vaše pleť citlivá, mdlá a unavená? Vyzkoušejte hruškovou řadu. V asijské kultuře je hruška již dva tisíce let synonymem zdraví a krásy. Je významnou součástí tradiční přírodní medicíny. Obsahuje arbutin, quercetin, flavonoidy. Právě tyto složky pomáhají v hyperpigmentaci. Dermatologicky testováno.

Naše zkušenost: Esence má sexy orientální vůni, je až návyková. Má nelepivou strukturu a snadno se vstřebává. Pro vyšší efekt rozjasnění a zmizíkování černých kruhů pod očima používejte v kombinaci s WHAMISA FRESH Sérem z hruškových květů.

Chcete se dozvědět více o řadě WHAMISA FRESH? Poslechněte si podcast.

Skladem: Ano
Velikost balení: 10 ml
Cena včetně DPH: 150 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 10 pure bodů
  • Extrakt z květů a plodů hrušky pečuje o  hyperpigmentace. Zároveň podporuje elasticitu pleti.
  • Hericium erinaceum (korálovec ježatý) podporuje produkci kolagenu.
  • Ascorbyl glucosid je forma vitamínu C rozpustného ve vodě, která se vstřebává do hloubky, je stabilní a díky tomu je účinná. Má vliv na rozjasnění pleti, přispívá ke sjednocení tónu pleti a zesvětlení skvrn.
  • Madecassosid a asiaticosid jsou účinné látky izolované z pupečníku asijského.  Také mají  anti-aging vlastnosti.

**Pyrus Communis (Pear) Fruit Extract, **Hericium Erinaceum (Mushroom) Extract, **Pyrus Communis (Pear) Flower Extract, ☆Ascorbyl Glucoside, **Glycerin, **Propanediol, Water, **Sodium Levulinate, **Sodium Anisate, **Xanthan Gum, **Pyrus Communis (Pear) Flower, **Sorbitan Oleate, **Sodium Hyaluronate, Linolenic Acid, Phenylpropanol, **Asiatic Acid, **Madecassic Acid, **Asiaticoside, **Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, **Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, **Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, **Pogostemon Cablin Oil, Citral, Linalool, Limonene

** přírodního původu
☆ Ecocert
*** přírodní konzervanty / bergamotový olej neobsahuje bergapten

 

Zdroje:

  • Centella asiatica: Bylka, W., Znajdek-Awiżeń, P., Studzińska-Sroka, E., and Brzezińska, M. (2013). Review paper Centella asiatica in cosmetology. Advances in Dermatology and Allergology/Postępy Dermatologii i Alergologii, 30(1), pp.46-49. https://doi.org/10.5114/pdia.2013.33378
  • Magnesium Ascorbyl: HUANG, S.-C., et al. Simultaneous determination of magnesium ascorbyl phosphate, ascorbyl glucoside, kojic acid, arbutin and hydroquinone in skin whitening cosmetics by HPLC. Journal of Food and Drug Analysis, 2004, 12.1: 1.

WHAMISA kromě své klasické BIO řady vyvinula řadu FRESH, která je postavená na minimalismu a řeší konkrétní problémy. Jedná se o 100% přírodní a intuitivní péči o pleť. Koncept FRESH je postaven na jednoduchém principu, že méně ingrediencí znamená více účinku. Proto vznikly ucelené série produktů z hrušky, mořských řas a opuncie. Produkty jsou vhodné pro všechny typy pleti.

WHAMISA JE LUXUSNÍ KOREJSKÁ KOSMETIKA BEZ CHEMIE

Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu, protože:

  • Voda v kosmetických produktech pleť vysušuje.
  • Voda vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Proto musí být produkty chemicky konzervovány. Chemické konzervanty kromě vedlejších účinků mohou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.
  • Produkty bez přidané vody jsou logicky koncentrovanější a proto účinnější.

WHAMISA není testována na zvířatech ve všech fázích výroby produktu a je vhodná i pro vegany.
Kosmetika WHAMISA má tyto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest