Čisticí gel se sapropelovým bahnem

Tento inovativní čisticí gel se sapropelovým bahnem je kombinací extraktu ze severské rašeliny obsahující intenzivně hydratační sloučeninu, která poskytuje hloubkové čištění a detoxikaci. Díky schopnosti betainu vázat molekuly vody a schopnosti sapropelu neutralizovat organické kovy, tento čisticí gel účinně a šetrně absorbuje tuky a další znečišťující látky, aniž by odebíral přirozenou vlhkost pokožky. Toto složení zároveň chrání před předčasným stárnutím způsobeným účinky městského znečištění ovzduší a oživuje Vaši pokožku přívalem organické energie.

Pro všechny typy pokožky. Ideální pro citlivou, problematickou, mastnou pleť i aknózní pleť. Čisticí gel se používá jak na odstranění make-upu, tak i na čistění pleti jako takové.

Skladem: Ano
Velikost balení: 200 ml
Cena včetně DPH: 895 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 80 pure bodů

Vědecky dokázáno při každodenním používání:

  • odstraňuje nečistoty z pokožky bez podráždění - ideální pro citlivou, problematickou a mastnou pleť
  • detoxikuje, vyhlazuje a napíná pokožku
  • zabraňuje časným známkám stárnutí
  • odstraňuje lehký make-up a zanechává pleť svěží a čistou

Aqua, Betaine, Glycerin, Lactobacillus ferment, Xanthan gum, Polyglyceryl-2-caprate, Peat extract, Lauryl glucoside, Disodium cocoyl glutamate, Sclerotium gum, Sodium levulinate, Lecithin, Pullulan, Fragrance, Sodium anisate, Sodium phytate, Silica, Citric acid

LABRAINS je lotyšská značka, za kterou stojí Liga Brunina a vznikla díky jejím osobním potřebám. Liga totiž celoživotně trpí těžkou formou růžovky (rosacea). Proto se rozhodla založit značku LABRAINS, která investovala skoro milión euro do výzkumu a vývoje produktů vhodných právě na problémy pleti jako je rosacea, kuperóza, dermatitida a akné. Do té doby totiž na trhu neexistovaly produkty na takové úrovni, které by byly čisté, kvalitní, inovativní a podložené klinickými daty. Slogan firmy LABRAINS mluví za vše: „Krása je věda a věda je krása".