Micelární tonikum pro problematickou pleť

Micelární tonikum je doslova pH balancer. Je vhodný pro zralejší problematickou pleť s projevy akné, rosacey, dermatitidy i ekzémů.

Tonikum je bezoplachové a my ho doporučujeme na vyčistěnou pleť. Neucpává póry. Obsahuje komplex betainu a Lactobacillus Ferment. Účinně hydratuje do hloubky, vyrovnává pH pokožky, inhibuje růst nežádoucích mikroorganismů a zpomaluje fotostárnutí. Zanechte svou pokožku jasnou a zářivou bez lepkavého pocitu v jednom bezoplachovém kroku.

Skladem: Ano
Velikost balení: 200 ml
Cena včetně DPH: 755 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 70 pure bodů

Vědecky dokázáno, že při každodenním používání:

  • odstraňuje odlesky a mastný lesk;
  • vyrovnává pH pokožky a posiluje její imunitní bariéru;
  • zanechává pokožku svěží a hydratovanou.

Aqua, Lactobacillus ferment, Betaine, Sodium phytate, Levulinic acid, Lauryl glucoside, Disodium cocoyl glutamate, Hinokitiol, Parfum

LABRAINS je lotyšská značka, za kterou stojí Liga Brunina a vznikla díky jejím osobním potřebám. Liga totiž celoživotně trpí těžkou formou růžovky (rosacea). Proto se rozhodla založit značku LABRAINS, která investovala skoro milión euro do výzkumu a vývoje produktů vhodných právě na problémy pleti jako je rosacea, kuperóza, dermatitida a akné. Do té doby totiž na trhu neexistovaly produkty na takové úrovni, které by byly čisté, kvalitní, inovativní a podložené klinickými daty. Slogan firmy LABRAINS mluví za vše: „Krása je věda a věda je krása".

BB krém světlý teplý odstín 50 ml BB krém světlý teplý odstín 50 ml
Labrains
BB krém světlý teplý odstín 50 ml
1545 Kč
Momentálně nedostupné