SENSO NATURALE Korkový obal velký

Nevíte, v čem skladovat tělové oleje či šampony SENSO NATURALE? Stylově v korkovém obalu! Obal je prodyšný, takže olej "dýchá", i když je skladován v uzavřené nádobě. Je ekologicky udržitelný a ručně vyrobený na Sardínii. Věděli jste, že na Sardínii se na těžbu korku dokonce vztahuje zákon a smí se získávat jednou za 10 let? Je to tak! Celý proces provádí odborně vyškolený personál, který vyřezává kůru na povrchu, aniž by poškodil jemnou podložní tkáň, takže strom i nadále prospívá.

Naše zkušenost: Je superpraktický a navíc ekologický.

 

Skladem: Ano
Velikost balení:
Cena včetně DPH: 399 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 30 pure bodů

SENSO NATURALE je kosmetická rodinná firma, která má sídlo nedaleko italského města RIMINI. Hlavní mottem této čistě přírodní značky je ekologie a ochrana planety před plasty. Proto jsou všechny produkty vyvinuty tak, aby se absolutně eliminovala potřeba jakýchkoliv plastů.  
Žádné přípravky neobsahují přidanou vodu, protože mají tuhou konzistenci. Jsou bez parabenů, silikonů, konzervantů a dalších pomocných chemických látek. Nejsou testovány na zvířatech. Vhodné i pro vegany.  
100% přírodní kosmetika je zabalena v ekologicky udržitelných materiálech a potištěna potravinářskými barvami. Zakoupením kosmetiky SENSO NATURALE pomůžete ušetřit plast na celém světě.
Veškeré produkty jsou vyráběny a řezány ručně bez použití automatů. Nedokonalosti a tvarové rozdíly je třeba považovat za hodnotu a vlastnosti výrobku, které zaručují jeho řemeslné zpracování a kvalitu.

SENSO NATURALE Hydratační tuhý tělový olej SENSO NATURALE Hydratační tuhý tělový olej
SENSO NATURALE Hydratační tuhý tělový olej
799 Kč
Momentálně nedostupné
SENSO NATURALE Zpevňující tuhý olej na tělo SENSO NATURALE Zpevňující tuhý olej na tělo
SENSO NATURALE Zpevňující tuhý olej na tělo
799 Kč
Momentálně nedostupné