PURE DISTRICT Dárková sada polštářů a vůně

Dárkové balení potěší všechny, kteří mají rádi doma útulno. V luxusní krabičce najdete: 1x PURE DISTRICT ORIGIN Polštář Líba, 1x PURE DISTRICT ORIGIN Polštář Lucka, 1x PURE DISTRICT ORIGIN Bytový parfém 10 ml.

Poznáváte naši inzerci na OPUNCIOVÉ liftingové sérum? Hlavním motivem je antická hlava sochy a nám se tak líbí, že jsme se rozhodli ji „zhmotnit“. A proto jsme motiv přenesli na polštář o velikosti 50 x 50 cm. Na zadní straně je motto našeho konceptu: PURIS OMNIA PURA (Čistému vše čisté). Tisk pomocí technologie digitální pigmentace je šetrný k přírodě a lidskému zdraví. Vyrobeno v České republice.
* výplň není součástí

Bytový parfém PURE DISTRICT Origin je úžasný doplněk pro vaši domácnost. Vhodný na veškeré tkaniny jako jsou záclony, závěsy, ale i polstrovaný nábytek a oblečení. Celistvá vůně PURE DISTRICT Origin je kombinací osobitosti i tajemství.

Lehce květinová vůně s příměsí tonkových bobů jejímž základem jsou pudrové tóny a přírodní pryskyřice z keře labdanum. Vyvolává pocit čistoty, bezpečí a domova. Zklidní mysl i rozbouřené emoce. Působí svěže, čistě a neotřele. Několik let byla testována ve spolupráci s našimi zákazníky. Jedná se o třístupňovou formuli vůně a intimity, která byla vyvinuta dle tradičního dědictví francouzské školy parfémů.

Naše zkušenost: Tato vůně je pro nás doslova ikonická. Můžete ji cítit, kdykoliv vstupíte k nám do obchodu. Voní i z každého balíčku, který si objednáte přes náš e-shop.

Skladem: Ano
Velikost balení:
Cena včetně DPH: 1595 Kč 995 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 50 pure bodů

Polštáře: rozměr: 50 x 50 cm, zapínání na zip
Bytový parfém:
HLAVA: růže, konvalinka, jasmín
SRDCE: fialka, tonkové boby, marcipán
ZÁKLAD: vanilka, mošus, labdanum

Polštáře: 100% bavlněný kepr gramáž 240g

PURE DISTRICT ORIGIN je náš vlastní brand. Většinou jsou to produkty, po kterých jsme toužili, a které nám dávají smysl. Sami je pravidelně používáme a dělají nám radost. Snad budou dělat i Vám.

WHAMISA FRESH Dárková sada z opuncie WHAMISA FRESH Dárková sada z opuncie
WHAMISA FRESH Dárková sada z opuncie
2935 Kč 2045 Kč
Momentálně nedostupné