3 + 1 VUUDH svíčka Mumbai

Při koupi 3 svíček Mumbai máte čtvrtou za 1 korunu.

VUUDH Svíčka MUMBAI je květinově kořeněná vůně, obsahuje měsíční růži a hřebíček. Měsíční růže harmonizuje, zmírňuje napětí. Hřebíček osvěžuje, usnadňuje dýchání

Aromaterapeutické účinky: Harmonizuje tělo i duši. Ideální do ložnice nebo pracovny.

Svíčka je z palmového vosku, který je čistě přírodní a neuvolňuje do vzduchu škodlivé látky. Navíc je šetrný k přírodě. Doba hoření je cca 10 hodin.

Akce platí do vyprodání zásob.

Skladem: Ano
Velikost balení: 4 x 35 g
Cena včetně DPH: 1960 Kč 1471 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 70 pure bodů

Návod k použití: Svíčku nechte hořet minimálně hodinu, aby vosk roztál souměrně po celé ploše.

Zcela přírodní thajské bytové vůně VUUDH jsou vyráběny ze 100 % čistých esenciálních olejů a výtažků z květin. Proto mají všechny produkty zároveň i aromaterapeutické účinky. Svíčky obsahují palmový vosk, který je čistě přírodní a neuvolňuje do vzduchu škodlivé látky. Navíc je šetrný k přírodě. Tyčinky v difuzéru jsou rákosové oproti klasickým bambusovým.

VUUDH obsahuje 8 vůní, které jsou pojmenovány dle exotických asijských metropolích. Jsou vyráběny z ručně sbíraných ingrediencí v místech pojmenování. Zajímavostí je, že některé květy a plody rostou jen pár měsíců v roce a proto jsou zároveň limitovanými edicemi.

Celý koncept vymyslel manželský pár, aromaterapeutka a architekt. Proto jsou obaly tak exkluzivní a promyšlené. Po vypotřebování je můžete dále recyklovat k jiným účelům. Difuzér poslouží jako váza, obal od svíčky bude krásnou dózou na drobnosti…