PURE TALK proč nemůžu zhubnout? 6.6. od 18.30 hodin

Chcete blíže psychosomaticky poznat své tělo? Dnešní PURE talk psychosomatiky je zaměřený na hubnutí a zdravé tělo. Proč někdo sní housku a nepřibere? Proč se někdo jen nadechne a má o kilo navíc? Chcete se dozvědět jaký jste typ? Že každý máme jinou konstituci a psychiku a je potřeba s tím pracovat? Co lze změnit? Kde je příčina, proč zrovna Vy se necítíte dobře ve svém těle? Protože, když změníte nastavení v hlavě, změníte tím prakticky celé tělo. Dnes již podruhé v PURE paní Jarmila Amadea Misarova. Žena, která již rozklíčovala nejeden lidský problém. Nejenže umí najít příčinu, ale hlavně dokáže poradit.
Paní Misarova pracuje jako samostatný kouč, terapeutka a jako všestranný životní poradce. Narodila se v Karlových Varech, ale již desítky let bydlí ve Švýcarsku, odkud cestuje po celé Evropě. Velmi často přednáší, vede semináři i osobní konzultace. O svých zkušenostech a výjimečných schopnostech podává zprávu ve svých knihách. Tu si budete moci zakoupit i u nás v PURE.

Komu se bude večer líbit? Rozhodně těm, kteří věří na věci mezi nebem a zemí, že nic není náhoda a všechno má svou příčinu. Přednáška je od 18.30 hodin, bude trvat cca. 1 hodinu + případné dotazy. Po přednášce je možné si sednout s paní Misarovou na 5 minutovou konzultaci a dohodnout si i osobní termín.

Naše zkušenost: „Znám Jarmilku již mnoho let a mnohokrát mi dokázala rozklíčovat zdravotní problém, se kterým si lékaři nedokázali poradit, protože byl somatického rázu. Její povídání je velmi poutavé, dokonce bych řekla i poučné. A rozhodně stojí za slyšení. A třeba dojde i na to, jaké kameny jsou pro Vás léčivé, jaká barva Vás nabíjí, co rozhodně nemáte dělat a co je pro Vás naopak vhodné,“ Líba.

Vstupné je zavedeno z kapacitních důvodů. Místa k sezení nejsou rezervována, tzn. kdo dřív přijde, vybírá si dříve místo.

Na závěr večera si u nás v obchodě můžete nakoupit za výhodnější ceny. Více o paní Misarové.

Skladem: Ano
Velikost balení:
Cena včetně DPH: 345 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 30 pure bodů