WHAMISA BIO Peeling výživný a stahující póry

WHAMISA BIO Výživný peeling Vám účinně odstraní nežádoucí vrstvu odumřelých buněk. Navíc Vaše pleť dostane impuls k aktivaci tvorby kolagenu a elastinu. Ty jsou nejdůležitějšími proteiny, které zpomalují proces stárnutí. Vhodný pro všechny, kteří potřebují svou pleť vyživit, regenerovat a vypnout. Peeling má skvělé liftingové a anti-aging vlastnosti. Kromě jiného i hydratuje a viditelně zatahuje zvětšené póry.

Speciální tvar peelingového tampónku s kapsičkou pro prsty zajistí důkladnou aplikaci a jemné odstranění odumřelých buněk kůže.

Naše zkušenost: Po aplikace jsou póry opravdu viditelně stažené. Pleť je pevná, pružná a působí plně.

Zboží expiruje: 17. 12. 2022
Skladem: Ano
Velikost balení: 180 g (30 ks)
Cena včetně DPH: 1105 Kč 895 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 40 pure bodů
Cena za Pure Body: 710 bodů doplatek 780 Kč
  • Peelingové složky na bázi glukonolaktonu a betainu účinně čistí póry.
  • Glukonolakton je další zásadní novinkou. Pochází z rodiny AHA kyselin. Oproti běžně používané kyselině glykolové je mnohem šetrnější. Účinně odstraňuje mrtvé buňky, aktivuje tvorbu elastinu a kolagenu, hydratuje a působí proti vzniku vrásek. 
  • Ječmen, oves, sója a slzovka vyživují pleť a mají anti-aging vlastnosti. Fazole azuki, mungo a vousatka draslavá regenerují namáhanou pokožku. Rýže stimuluje tvorbu kolagenu, hydratuje a stahuje póry.
  • Vhodný pro vegany. Balení obsahuje 30 ks peelingových tampónků. Vhodné pro všechny typy pleti. 

 

*Oryza Sativa (Rice) Extract, *Hordeum Vulgare Seed Extract, *Glycerin, *Ethanol, , Sodium Hyaluronate, Gluconolacton, *Lactobacillus/Avena Sativa (Oat) Kernel Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, *Phaseolus Angularis Seed Extract, *Coix Lacryma-Jobi Ma-yuen Seed Extract, Beta-Glucan, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Betaine, Xanthan Gum, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Geranium Maculatum, Lavandula Angustifolia (Lavander) Oil, Pogostemon Cablin Oil

* pochází z ekologického pěstitelství a je v bio kvalitě 
** přírodního původu 
*** přírodní konzervanty / bergamotový olej neobsahuje bergapten

BDIH, Original Excellent dermatest, Vegan

WHAMISA JE LUXUSNÍ KOREJSKÁ KOSMETIKA BEZ CHEMIE: Jediná kosmetika s patentovanou fermentací a bez přidané vody na českém trhu!!!

Díky patentované fermentaci je:

  • Znásobena účinnost výrobků a zaručen okamžitý viditelný efekt po aplikaci.
  • Snížené riziko vzniku alergických reakcí na přírodní složky, proto je kosmetika vhodná pro alergiky a osoby s přecitlivělou pletí.
  • Prodloužena doba trvanlivosti od otevření produktu na osm měsíců. Přípravky bez chemie vydrží max šest týdnů.

Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu, protože:

  • Voda v kosmetických produktech pleť vysušuje.
  • Voda vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Proto musí být produkty chemicky konzervovány. Chemické konzervanty kromě vedlejších účinků mohou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.
  • Produkty bez přidané vody jsou logicky koncentrovanější a proto účinnější.

WHAMISA není testována na zvířatech ve všech fázích výroby produktu a je vhodná i pro vegany.
Kosmetika WHAMISA má tyto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest