Sametový sherbet krém si zamilujete!

Sametový sherbet krém si zamilujete!

13.11.2023 | Sdílet na FB
Maximum hydratace pro vaši pleť. Novinka z opunciové řady WHAMISA Sherbet krém se doslova rozplývá na pokožce a zanechává ji svěží a sametovou.

WHAMISA Sherbet krém se nejmenuje sherbet jen tak náhodou. Svou strukturou totiž tento oblíbený dezert připomíná. Po nanesení se krém nádherně rozpouští a vpíjí do kůže. WHAMISA Sherbet krém je vyroben z organických plodů a stonků opuncie, které mají vynikající hydratační a regenerační účinky.

Sherbet krém je pochoutkou pro pleť

Jeho podmanivě něžnou vůni si zamilujete stejně tak jako sametový pocit, který zanechává na pokožce. Sherbet krém z opuncie pokožku hloubkově hydratuje, díky ceramidům podporuje regeneraci kožní bariéry. Kromě toho krém obsahuje také adenosin, který stimuluje produkci kolagenu a pomáhá redukovat vrásky. Vaše pokožka se bude cítit hýčkaná a dokonale vyživená.

Skvělý jako krém, ale ještě lepší jako noční maska!

Zařaďte jej do své každodenní péče následovně: po dvoufázovém čištění aktivujte pleť tonikem a použijte své oblíbené sérum - skvělé je třeba sérum na vrásky a oční okolí. Pro maximální efekt hydratace doporučujeme také sérum z opuncie. Sherbet krém přichází v poslední fázi. Můžete jej aplikovat na obličej, krk i dekolt.

Sherbet krém od Whamisy je skvělý přes den, ale snad ještě lepší je na noc. Skvěle se nám osvědčila právě večerní „regenerační kúra“, kdy na obličej naneseme silnější vrstvu krému jako masku. Sherbet krém se postupně vstřebává a má vyšší efekt - pleť totiž během noci odpočívá a má tak dost času na vstřebání všech důležitých látek. Využijete tak všech výhod sherbet krému naplno.

Tak co, dáte si taky sherbet?