THIS WAY Vykuřovadlo Palo Santo

Potřebujete vypnout, vyčistit energii od negativních myšlenek nebo osob? Zapalte si THIS WAY vykuřovadlo PALO SANTO. Dřevo ze stromu Palo Santo se od pradávna používá při aromaterapii, meditaci, energickém čištění prostoru a jako účinný repelent. Podporuje kreativitu a přitahuje pozitivní energii k těm, kteří jsou tomu otevřeni. Metoda sběru respektuje posvátnost této peruánské dřeviny a umožňuje stromům nadále růst. V bavlněném sáčku najdete tři vykuřovadla.

Naše zkušenost: "Upřímně, když jsem poprvé otevřela sáček s dřívky, protočila jsem panenky. Ale po prvním přivonění jsem se stala závislou. Tak nádherná a uklidňující vůně! Jedno dřívko mám stále na pracovním stole... A když mám chuť, tak ho doma na chvilku zapálím. Je to jiný pocit. Je to příjemné a je to i očistné. Doporučuji vyzkoušet." Líba

Skladem: Ne
Velikost balení: 3 ks
Cena včetně DPH: 515 Kč
Za nákup získáte: 50 pure bodů

PURE DISTRICT do Čech exkluzivně přivezl kosmopolitní značku THIS WAY, jejíž majitelkou je dánská topmodelka Julie Pallesen.
THIS WAY je koncept produktů určených nejen na cesty. Primárně ho budou milovat všichni, kteří mají rádi pohodlí, kvalitu, nadčasovost a souzní s přírodou.

SENSO NATURALE Tuhý sprchový gel bergamot SENSO NATURALE Tuhý sprchový gel bergamot
SENSO NATURALE Tuhý sprchový gel bergamot
299 Kč
Momentálně nedostupné