SOS REPAIR OINTMENT

Bellabaci Sport SOS Repair Ointment je nezbytným produktem do každé sportovní tašky i domácí lékárničky. Jedná se o synergii homeopatie, fytoterapie a aromaterapie. SOS Repair byl navržen fyzioterapeuty. 

Náš tip: Po jakémkoliv sportovním výkonu a sprše si namažeme na celé tělo BELABBACI SPORT POST WORKOUT lotion, protože tím tělo regenerujeme. A urychlí se tak vstřebávání kyseliny mléčné. Pokud řešíme problém lokálně, doporučujeme SOS balzám.

Skladem: Ne
Velikost balení: 50 ml
Cena včetně DPH: 499 Kč
Za nákup získáte: 40 pure bodů
  • Routa podporuje regeneraci 
  • Turan roční má adstringentní vlastnosti
  • Smil italský příznivě působí proti volným radikálům a podporuje tvorbu kolagenu
  • Máta peprná příznivě působí na krevní oběh

Aqua (Purified Water), Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit Butter, Theobroma Cccao (Cocoa) Seed Butter, CS Alcohol and Polysorbate 60, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Isopropyl Myristate, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis (Almond) Oil, Arnica Montana Flower Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Hypericum Perforatum (St. John’s Wort) Flower Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Calendula Officinalis (Calendula) Flower Extract, Symphytum Officinale (Comfrey) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Stearic Acid, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Oil, Rosmarinus Officinalis CT Verbenone (Rosemary) Leaf Oil, Gaultheria Procumbens (Wintergreen) Leaf Oil, Litsea Cubeba (May Chang) Fruit Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Oil, Origanum Majorana (Marjoram) Leaf Oil, Helichrysum Italicum (Immortelle) Leaf and Flower Oil, Bellis Perennis (Daisy) Leaf and Flower Extract, Ruta Graveolens (Rue) Leaf Extract, Erigeron Canadensis (Fleabane) Flower and Leaf Extract, Paeonia Officinalis (Peony) Root Extract

  • Ash-don: je skvělý! Jako mma fighter mám neustále bolesti krku a zad a tento produkt mi hodně pomáhá. Používám ho už 2 měsíce a zaznamenáván velké rozdíly!
  • Mansie: proč se bát, že vás budou bolet svaly, když můžete zavolat SOS? Okamžitá úleva od bolesti a také perfektně funguje na bolest hlavy! Neodejdu bez něj z domu!
  • John Kordonoris: Říkám tomu zázračná mast! Výborně pomáhá se ztuhlým krkem.
  • Mrs Marlene Ludlow: Používám dvakrát denně na mou artritidu a funguje bezvadně. Stává se to produktem, bez kterého už nemohu být. Úleva je neskutečná.