Kaffé drink se ženšenem

Vítáme do KOMBE rodiny Kaffé drink, který ocení všichni milovníci kávy i ženšenu KOMBE. Kaffé drink je unikátní fúzí ekvádorské lyofilizované kávy a korejského červeného ženšenu KOMBE. S nápadem spojit tyto dvě zdánlivě vzdálené rostliny jsme přišli sami. Často si totiž v práci do poobědového espressa sypeme sáček KOMBE. Chutná nám to a zároveň nás to více „nakopne“. Proto jsme se rozhodli hledat výrobce lyofilizované kávy a nachutnat tisíce šálků, až jsme se dobrali ideální synergie obou složek. Zcela záměrně jsme vybrali ekvádorskou kávu, která obsahuje arabiku i robustu. Díky tomu je její výsledná chuť vyvážená, příjemně vínovocitrusová. Možná v ní odhalíte i něco z divokosti a pestrosti tamní přírody. Ekvádor je totiž zemí s největší biodiverzitou na kilometr čtvereční na světě. Po zalití horkou vodou získáte nápoj výrazné chuti.

PROČ si koupit KAFFÉ DRINK?
•    Jste milovník kávy
•    Chcete zredukovat množství denní dávky kávy
•    Nestačí Vám účinky kávy jako takové a chcete dodat rychlou jednorázovou energii (ženšen zvyšuje účinky kofeinu)

Balení obsahuje celkem 150 g, z toho 100 g kávy a 50 g KOMBE. Při obsahu čajové lžičky (3 g) obsahuje balení 50 porcí. V jedné dávce je třetina sáčku KOMBE. Díky lyofilizaci je Kaffé drink snadný na přípravu. Intenzitu nápoje si volíte sami dle množství lžiček, které rozmícháte v horké vodě.

Skladem: Ano
Velikost balení: 150 g
Cena včetně DPH: 399 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 30 pure bodů

67% rozpustná káva (arabica 70%, Robusta 30%), granulát s rostlinnými extrakty KOMBE 33% (glukóza, extrakt z kořene korejského ženšenu pravého 10%, extrakt z jujuby.
Země původy kávy: Ekvádor

Výživové údaje na 100 g
Energické hodnoty 877 kJ/211 kcal
Tuk 0 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0g
Sacharidy/Carbohydrates 32 g
z toho cukry 29 g
Vláknina 0 g
Bílkoviny <0,5 g
Sůl <0,01 g

Po dobu jednoho roku jsme testovali spoustu různých extraktů ženšenu od předních korejských dodavatelů. Až jsme našli ten nejlepší, ten náš, KOMBE. 

KOMBE pochází z korejské oblasti Punggi. Právě v této oblasti roste jeden z nejúčinnějších ženšenů na světě.

KOMBE je naší ochrannou známkou pro evropský trh. 

KOMBE znamená v korejštině "na zdraví!"

KOMBE je unikátní kombinací 6letého červeného korejského ženšenu a jujuby. Tato kombinace je účinná a bezpečná pro dlouhodobé podání bez přestávek a navíc dobře chutná!