Inovativní forma retinolu - Hydroxypinacolone Retinoate (HPR) - nová generace v péči o pleť

Inovativní forma retinolu - Hydroxypinacolone Retinoate (HPR) - nová generace v péči o pleť

03.07.2024 | Sdílet na FB
Hydroxypinacolone Retinoate (HPR) je nová, revoluční forma retinolu, která mění hru v péči o pleť. Tento pokročilý derivát retinoidu přináší výhody tradičního retinolu, ale bez nepříjemných vedlejších účinků. Navíc ho lze používat i přes den! Viditelně redukuje známky stárnutí a vyhlazuje vrásky. Aktivuje produkci kolagenu a elastinu. Navíc jde o nejbezpečnější formu retinolu.

HPR je stále více oblíbený hlavně díky své účinnosti, snášenlivosti a rychlým výsledkům.

Dobré vědět: Jiný název pro retinol HPR je Granactive Retinoid. Je vyroben jako 10% aktivní a 90% rozpouštědlový dimethyl isosorbid. Když produkt uvádí 2% Granactive Retinoid, znamená to 0,2% Hydroxypinacolone Retinoate (a 1,8% dimethyl isosorbid) na seznamu složek.

Jak HPR Funguje?

HPR je ester kyseliny retinové, což znamená, že je již biologicky aktivní a nemusí procházet konverzí v kůži jako klasický retinol. Díky tomu začíná působit rychleji a efektivněji. Tento proces vede k viditelným výsledkům s menším rizikem podráždění.

Máme rovnou 4 důvody proč je HPR lepší než klasický retinol!

  • Rychlejší účinky: Zatímco běžný retinol potřebuje čas, než se v pokožce přemění na aktivní formu, HPR funguje přímo. To znamená - rychlejší a viditelnější výsledky.
  • Méně dráždí pleť: Tradiční retinol může způsobit podráždění, zarudnutí a loupání. HPR je mnohem šetrnější, což znamená, že je vhodný i pro citlivou pokožku.
  • Stabilnější: Klasický retinol je náchylný k degradaci vlivem světla a vzduchu. HPR je stabilnější, což zaručuje delší životnost produktu a konzistentní účinnost.
  • Kompatibilní: Díky své jemnosti může být HPR používán ve vyšších koncentracích bez zvýšeného rizika podráždění. Dá se také dobře kombinovat s ostatními účinnými látkami.

Srovnání s jinými formami retinoidů

  • Tretinoin (kyselina retinová): Nejúčinnější, ale také nejvíce dráždivá. Často způsobuje zarudnutí, loupání a suchost.
  • Retinol: Populární, ale přináší pomalejší výsledky a může dráždit pokožku.
  • Retinaldehyd: Rychlejší než retinol, ale stále může způsobovat podráždění.
  • HPR: Má nejrychlejší účinky, nejméně dráždí a je stabilní a bezpečný.

Jak začlenit HPR do Vaší Rutiny?

Vyzkoušejte ISOV ANTI AGE TIME RESET SÉRUM PRO ZRALOU PLEŤ S ROZŠÍŘENÝMI PÓRY. Toto liftingové TIME RESET sérum obsahuje vysokou koncentraci HPR retinolu. Sérum je vhodné používat i na oční okolí. Pro rychlé výsledky používejte na denní bázi ráno i večer.

Náš tip: I Když je sérum vhodné i na denní použití, vždy používejte krémy s ochranným faktorem.

Hydroxypinacolone Retinoate představuje inovativní a efektivní přístup v péči o pleť, kombinující výhody retinolu s menším rizikem podráždění a vyšší stabilitou, což z něj činí ideální složku pro moderní anti-aging kosmetiku. Pokud hledáte účinnost a jemnost zároveň, jste na správném místě.