Mycí pěna na intimní hygienu

Mycí pěna na intimní partie obsahuje léčivé byliny východní medicíny, a proto má neotřelou lehkou bylinnou vůni. Obsahuje pelyněk, který je plný vitaminu A. Má zklidňující vlastnosti. Kromě mycího účinku je tato pěna velmi hydratační, regenerační a má anti-aging účinky.

Naše zkušenost: Mycí pěna je opravdu chytře vymyšlená. Po použití budete mít pocit dokonalé čistoty. Používáme ji každý den!

Skladem: Ano
Velikost balení: 150 ml
Cena včetně DPH: 449 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 40 pure bodů
  • Vhodné pro všechny typy pleti.
  • Vhodné pro vegany.
  • Mycí pěna má certifikát COSMOC ORGANIC a HALAL.

Water, Decyl Glucoside, *Artemisia Vulgaris Extract,*Pyrus Malus (Apple) Fruit Water, Coco-betaine, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Paeonia Suffruticosa Root Extract, Chamaecyparis Obtusa Water, Citric acid, Lithospermum Officinale Root Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, *Pelargonium Graveolens Oil, Camellia Sinensis Leaf Extract, Citrus Junos Fruit Extract, Cnidium Officinale Root Extract, Houttuynia Cordata Extract, Paeonia Albiflora Root Extract,Saururus Chinensis Leaf/Root Extract, Sophora Flavescens Root Extract, *Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, *Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, *Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil

Již v roce 1999 začala společnost CH Harmony studovat ekologické postupy, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Bio je způsob života. Ekologické zemědělství je způsob, jakým naše babičky a jejich babičky pěstovaly vlastní čerstvé suroviny a vyráběly přírodní léky. V roce 2006 tak vznikla značka CHOBS, jejíž produkty jsou vyrobeny tak, aby přispěly k zelenému růstu země. Tzn., že ingredience jsou pěstovány s apelem na ochranu životního prostředí.

CH Harmony je firma, která dělá zaměstnance šťastnými. Pomáhá společnosti prostřednictvím výzkumu a vývoje takových produktů, které mohou přispět k zelenému růstu tím, že budou reagovat na změnu klimatu. A co je nejdůležitější, CHOBS myslí na budoucnost země, kterou chce zachovat čistou pro další generace.