První čokoláda se ženšenem a jujubou v Čechách!

První čokoláda se ženšenem a jujubou v Čechách!

12.10.2021 | Sdílet na FB

Tak to tu ještě nebylo. Čokoláda, která obsahuje extrakt ze ženšenu a jujuby? Ano je to tak. Kolekce čokolád PURE DISTRICT ORIGIN nabízí hned čtyři zajímavé druhy, každá tabulka přitom obsahuje dva sáčky KOMBE! Hořká nebo mléčná čokoláda jsou taková klasika. Ale co třeba růžová ruby čokoláda? Nejedná se o žádné barvivo - barva ruby čokolády je pro tento druh kakaových bobů přirozená. A protože milujeme i kombinaci karamel a sůl, nemůže v naší nabídce také chybět.

Čokolády PURE DISTRICT ORIGIN pochází z tradiční čokoládovny Callebaut, která je největším světovým zpracovatelem kakaových bobů. V této čokoládovně navíc všechny složky velice jemně melou – mnohem jemněji než ostatní výrobci čokolády. Ingredience jsou pak míchány se stále stejnou přesností a trpělivostí, až se hmota, vůně, chuť a příchutě perfektně prolínají.

A víte, co PURE DISTRICT ORIGIN čokolády umí?
Hořká čokoláda rychle dodává energii pro tělo i mysl.
Ruby čokoláda probouzí touhy a emoce.
Mléčná čokoláda s karamelem a se solí pomáhá zachovat emoční komfort.
Mléčná čokoláda zlepšuje náladu a snižuje psychickou únavu.

Všechny čtyři druhy seženete také v naší kamenné prodejně PURE DISTRICT. Čokolády PURE DISTRICT ORIGIN jsou originální a hlavně zdravý vánoční dárek. A navíc potěší opravdu každého.

Fotografie

PD ORIGIN Hořká čokoláda.jpg
PD ORIGIN Mléčná čokoláda karamel a sůl.jpg
PD ORIGIN Mléčná čokoláda.jpg
PD ORIGIN Ruby čokoláda.jpg