VIDEO reportáž: jak vypadá WHAMISA adventní kalendář v reálu

VIDEO reportáž: jak vypadá WHAMISA adventní kalendář v reálu

15.11.2021 | Sdílet na FB

Čekání na Ježíšká Vás bude zaručeně letos bavit. Korejská kosmetická značka WHAMISA letos uvádí na trh svůj vůbec první adventní kalendář.
A je mimořádný! Oproti ostatním kosmetickým značkám je jiný v tom, že má hned 26 okýnek s produkty, protože i na druhý svátek vánoční bychom se měli odměnit. Okýnka nejsou očíslována. Záleží jen na Vás, v jakém pořadí je budete otvírat.

Adventní kalendář je také výjimečný svým balením. Na krabici je zobrazen královský palác Gyeongbokgung, který je nejznámější a nejnavštěvovanější korejskou památkou.
Je symbolem prosperity a bohatství. Celý kalendář je navíc zabalen do textilního šátku. Metoda balení dárků do textilie je národní korejskou tradicí a nese název BOJAGI. Pokud v Koreji dostanete dárek zabalený v látce, jedná se o největší projev úcty a lásky. Proto i WHAMISA zvolila tento styl balení adventního kalendáře.

Je opravdu přenádherný. Přesvědčete se sami ve videu.


Kalendář je k dostání na e-shopu i v kamenné prodejně Pure District, Budečská 11, Praha 2. Další tipy na vánoční dárky najdete v sekci Vánoce.