V Ženšenádě KOMBE je nejlepší korejský ženšen a sicilské citróny

V Ženšenádě KOMBE je nejlepší korejský ženšen a sicilské citróny

07.07.2021 | Sdílet na FB

Vyzpovídali jsme Ing. Martina Boušu, který stojí za vznikem Ženšenády KOMBE - fermentované limonády pro dospělé. Jejím základem jsou zralé sicilské citróny, KOMBE a rozmarýn. Ženšenáda je svrchně kvašená s pomocí šampaňské kvasinky.

Jak vznikl nápad dělat právě fermentádu?
Ze zvědavosti. Zajímalo mě, jak bude chutnat fermentovaný nápoj z koncentrátu LemonApe, který též vyrábíme. Protože ohlasy na chuť byly ohromné, ponořil jsem se do dvouletého výzkumu a vývoje, abych zvládl fermentaci takovým způsobek, kdy výsledný produkt - Fermentáda - bude stále nealkoholický nápoj. Nebyla to jednoduchá úloha, ale vyšlo to.

Proč jsou v ženšenádě zrovna citróny ze Sicílie?
Sicilské citrony jsou capo di tutti capi mezi všemi citrony. Jsou známy svou jedinečnou chutí a kvalitou po celém světě. Samozřejmě, že tato kvalita se odráží i v ceně, ale naším cílem je naservírovat našim konzumentům jen prvotřídní produkty. Myslím, že si  už i my Středoevropané zasloužíme kvalitu. Nemohu se smířit s přístupem zahraničních firem ke kvalitě potravin a nápojů importovaných do Čech a Fermentáda je jasnou odpovědí. Když citróny, tak ze Sicílie.

Ve spolupráci s Pure District vznikla Ženšenáda KOMBE - v čem je jedinečná?
KOMBE Ženšenáda je jedinečná v tom, že v sobě spojuje suroviny nejvyšší kvality: výše zmíněné sicilské citrony a korejský ženšen, který je též mezi svými kolegy prémiový.

V nabídce máte hned několid druhů fermentovaných limonád. Jaká příchuť je Vaše nejoblíbenější?
Nejoblíbenější příchuť. Hm, to je těžké. Jako byste se zeptala mámy, které ze svých dětí má nejradši. V tomto směru bych spíše řekl, že nejvyspělejší je Fermentáda Classic na jedné straně a čerstvě narozené baby je právě KOMBE Ženšenáda.

Ženšenáda KOMBE je k dostání ve dvou variantách: 1 ks a balení po 24 kusech. Vzhledem k citlivosti zboží je možné si variantu po 24 kusech koupit pouze osobně v Pure District (Budečská 11, Praha 2).

Zajímá Vás více o LemonApe? Podívejte se na jejich stránky.

 

 

Fotografie

Ing_Martin_Bouša.jpg
KOMBE Ženšenáda.jpg